№1, 2014

22 січня 2014 - Администратор
article884.jpg

Педагогічна хроніка
Творчі зустрічі колективу підручника «Світова література» для 5 класу (керівник колективу Ольга Ніколенко). . .2

Фахові проблеми
Богосвятська А. І.
Cвітова література в епоху змін: ключові тенденції методики викладання. . . . .4

Конкурс «Сценарiй позакласного заходу»
Лупашко Т. О.
Реквием Поэту. Сценарий литературно-музыкальной композиции, посвященной последним годам жизни А.С. Пушкина. 9 класс. . . .10
Сметюх О. В. Все починається з любові.Літературно-музичне свято. . . . . . . . .15
Гелемб’юк К. Ф. Пошук скарбів. Літературна гра. . . . . . . . . . . . .18

Конкурс-фестиваль педагогічних ідей
Ялтанець Т. Л.
Секрети мого педагогічного успіху. . . . . . . . . . . .22

Презентація до матеріалу

Урок до статті

 

Учитель – учителеві
Крючкова О. А.
Тематика уроків виразного читання в 6–9 класах. . .26

Дистанційний тренінг
Підсумки дистанційного тренінгу «Організація методичної роботи з учителями світової літератури». . . . . . . .29

Методика і досвід
Іконенко Н. А.
Вивчаємо «Кримські сонети» Адама Міцкевича. . . . . .30

Атестація вчителя: шлях до майстерності
Царук О. Я.
Протиставлення «справжнього» і «штучного» в казці Г. К. Андерсена «Соловей». . . . .32
Гордашко C. B. Найголовніше — знати, чого ти в житті хочеш. Урок позакласного читання за твором Анни Гавальди «35 кіло надії». . . . . . 34
Кургуз С. П. Женские образы в романе Л. Н. Толстого «Война и мир». . . . . . .35

Нова програма: світ дитинства
Гузь О. О.
Орієнтовне планування уроків для 5 класу. Уроки 43—53. . . . . . . . . . . . . . . . . . .39

Нова програма: сила творчої уяви
Гарізан Н. В.
«Душа летить в дитинство, як у вирій...». Уроки з вивчення вірша Марини Цвєтаєвої «Книги в червоній палітурці». . . . . . 57

Новий ракурс
Гладышев В. В.
Oдна художественная деталь в драме Генрика Ибсена «Кукольный дом». . . . . . . . . . . . . . . . . . . .61

Рейтинг: +22 Голосов: 22 3486
biblioteka # 28 січня 2014 в 15:38 +8
Шановна редакція, нам, працівникам Центральної дитячої бібліотеки Львова, надзвичайно сподобались матеріали вчителя-методиста Ялтанець Тетяни Леонідівни. Вважаємо ці напрацювання дуже корисними, цікавими, вражаючими! Бажаємо автору творчої наснаги!
Вікторія # 29 січня 2014 в 20:11 +9
Мені дуже сподобалась робота вчителя-методиста Ялтанець Тетяни Леонідівни. Матеріали свідчать про сучасний підхід до викладання, глибоке знання предмету, що у поєднанні із застосуванням різних форм і методів навчання є запорукою хороших результатів. Досвід вчителя вартий уваги і є прикладом для молодих спеціалістів.Бажаю Вам хороших успіхів у Вашій чудовій і такій потрібній праці!!!!
SLAboda # 1 лютого 2014 в 19:29 +4
Скажіть, будь ласка, коли будуть результати конкурсу "Сценарій позакласного заходу"? Писали, що в першому номері, але...Дякую.
Администратор # 1 лютого 2014 в 23:19 +3
Шановні читачі! Вибачте, будь ласка, за затримку. Підсумки конкурсу, відгук голови журі та портрети переможців будуть надруковані у лютневому числі часопису.
Дмитро Ольховський # 1 лютого 2014 в 20:45 +7
Вважаю публікацію Ялтанець Тетяни Леонідівни надзвичайно корисною та цікавою. Вона безперечно надасть певної мотивації та лишить приємну згадку у пам'яті слухачів.
Андрій # 1 лютого 2014 в 22:57 +7
Надзвичайно сподобалась робота вчителя-методиста Ялтанець Тетяни Леонідівни. Продивившись, мене дуже вразила творча наснага, професіоналізм, високий рівень майстерності проведених робіт Тетяною Леонідівною. Невтомна, цікава, різноманітна творчість. Низький уклін Вам за талановиту працю та внесок в маси великого обсягу цікавих знань. Бажаю творчої наснаги на подальші роки.
Julia # 2 лютого 2014 в 19:27 +5
Шановна редакція, як колишня учениця Ялтанець Тетяни Леонідівни, зараз вже студентка першого курсу режисерської групи Львівського державного училища культури і мистецтв, надзвичайно вдячна цій безмежно талановитій людині за знання і вміння, що їх я почерпнула за час навчання у школі. Вона насправді захоплює учнів своїм цікавим поданням матеріалу. Дуже сподобалась її робота над актуальною проблемою про сучасне викладання світової літератури. Саме їй я завдячую за безцінний внесок у мій творчий розвиток. Бажаю творчої наснаги! З повагою, Юлія Беген.
Sharlotte # 3 лютого 2014 в 21:18 +6
Сподобалася робота Ялтанець Тетяни Леонідівни! Методика вчителя чудово сприймається дітьми. Завжди зацікавлює вчитель, який буває у різних місцях, пов'язаних із письменниками світової літератури. На мою думку, такий цінний досвід є дуже корисним для сучасних учнів і не тільки. Результатами є досягнення учнів у різноманітних конкурсах. Бажаю творчих успіхів Тетяні Леонідівні, та натхнення для нових досліджень!
"Якщо ви любите те, що робите, ви будете успішним." Альберт Швейцер
Оксана # 4 лютого 2014 в 15:25 +5
Дуже сподобалася робота Ялтанець Т.Л. Такий досвід буде корисним і цікавим для педагогів та учнів. Бажаю творчих злетів та натхнення!!!
Anastasia # 5 лютого 2014 в 21:52 +4
Читаючи черговий номер, мене зацікавила робота Ялтанець Тетяни Леонідівни. На мою думку, такий вчитель як вона не залишить байдужим нікого. Адже її досвід роботи, досягнення у трудовій діяльності, творчий підхід до справи, знайомство з видатними особистостями сьогодення, подорожі світом захоплюють. Приємно не тільки послухати таку людину, а й поспілкуватися з нею. А найважливіше те що вона творчо розвиває своїх учнів, закликаючи їх брати участь у різноманітних конкурсах. Бажаю автору цієї роботи творчих успіхів та натхнення.
MariaF # 6 лютого 2014 в 12:32 +4
Я щиро вдячна Ятланець Тетяні Леонідівні за старанну працю зі своїми учнями. Зокрема, і зі мною. Знання, набуті мною під час навчання у цього чудового Вчителя, щоразу допомагають мені в реалізації своїх творчих та професійних амбіцій. Окрім цього, знання, які я отримала від навчання із Тетяною Леонідівною, стали для мене орієнтиром  у виборі професії - журналіст.
Наснаги Вам та по-справжньому натхненних і спраглих до знань учнів!
Максим Іванович # 9 лютого 2014 в 19:14 +2
Дуже цікава робота Ялтанець Тетяни Леонідівни. Вчитель-справжній професіонал своєї справи, ніколи не зупиняється на досягнутому. Як колишній учень Тетяни Леонідівни, я щиро вдячний її професіоналізму, діловим та людським якостям. Бажаю нових успіхів.
irena # 10 лютого 2014 в 14:56 +2
Давно стежу у фаховій літературі за публікаціями Тетяни Ялтанець. Вони щоразу нові, цікаві, непередбачувані, грунтовні і різноманітні за тематикою. Вражає досконале володіння матеріалом, нестандартний підхід, багатий досвід і бажання поділитися ним з колегами. Щиро вдячна Тетяні Леонідівні за посібник "Зарубіжні письменники і Україна", який вона запропонувала до видання саме нашому видавництву "Мандрівець". Сподіваємося на подальшу співпрацю з таким цікавим автором. Успіхів Тетяні Леонідівні у всіх її починаннях!
nate8815 # 11 лютого 2014 в 15:01 +2
Дуже дякуємо за таку статтю та презентацію до неї! Просто вражає відкритістю цієї людини - Ялтанець Тетяни Леонідівни ! В наш час таких людей дуже мало , які б ділилися з іншими своїми професійними здобутками , вміннями та навичками ... Дякуємо за допомогу - можливо комусь ця стаття допоможе розвинутися у своїй роботі , а також зрозуміти своє істинне покликання !
OlyaS # 13 лютого 2014 в 18:35 +2
Я працюю бібліографом в обласній бібліотеці для дітей. Специфіка моєї роботи полягає у відборі і занесенні статей в електронний каталог із періодичних видань. Надзвичайно цікавими є матеріали вчителя-методиста Ялтанець Тетяни Леонідівни. Переглядаючи черговий номер журналу "Зарубіжна література в школах України", була приємно здивована новим матеріалом вчителя. Хочеться подякувати Тетяні Леонідівні за її творчий і креативний підхід до своєї роботи та професіоналізм.
Орхідея # 13 лютого 2014 в 23:20 +2
Чудова стаття Тетяни Леонідівни Ялтанець. Наснаги вам на довгі роки. Колега із кафедри української мови та літератури.
alonso # 17 лютого 2014 в 11:10 +1
Робота Ялтанець Тетяни Леонідівни- просто чудова і варта бути прикладом для інших учителів, адже такий досвічений та креативний учитель дуже потрібен сьогодні. Вього вам найкращого, Тетяно Леонідівно!
Марія # 18 лютого 2014 в 16:33 +2
Чудова робота !!!
Марія Л. # 23 лютого 2014 в 19:22 +1
Дуже зацікавила публікація Ялтанець Т.Л., зокрема її секрети успіху в педагогічній роботі. Вже довгий час працюю з нею в одному колективі і хочу зазначити ефективність та зразковість її роботи.
Варто підкреслити, що вона має особливий підхід до дітей, а саме підтримує їх перші поетичні спроби, як ніхто інший.
Отож бажаю подальшої плідної праці!

Передплата на журнал "Зарубіжна література в школах України" - найкращий подарунок для вчителя! Індекс видання 90230