Чи такий вже маленький Маленький принц?

Вам також має сподобатись...

3 Відповідей

 1. admin сказав:

  Ольга Чоловська: Я також дуже люблю “Маленького принца” Екзюпері, казку і водночас серйозний філософський твір. У світі літератури він не так вже й багато років, але ті питання, які він ставить перед дорослими, справді вічні, і тим і цікаві, що звучать з уст маленького наївного хлопчика з великим серцем, у якого є своя планета – душа, на якій він не дозволить вирости бур’янам, зі своєю відданою любов’ю до троянди і прагненням все зрозуміти і знайти відповіді на всі свої запитання.
  Твір мені дуже сподобався відвертістю думок, прагненням осягнути душу маленького принца так, як це зуміла зробити бабуся. Надіюсь, і тобі вдасться пронести цей образ через все своє життя. І колись таки намалювати його…

 2. admin сказав:

  Анна-Марія Богосвятська: Переконала! Маленький Принц – вічний герой (у іншій конкурсній роботі цей герой названий донкіхотським типом, що також надає цьому персонажу “вічного” прочитання).
  Така безпосередня, щира розповідь про своїх рідних, які приручили любити літературу, про свої бажання і мрії, про те, який слід у душі залишив герой А.Сент-Екзюпері. А цитати про зірки різних письменників!..
  Прекрасний твір!
  Хочу пригадати одну невеличку замальовку про дорослого Маленького Принца, яку написав відомий письменник Фелікс Крівін. Називається вона “Пам’яті Екзюпері”. Там є такі слова Маленького Принца: “Я прошел всю войну, побывал в таких местах, где жизнь совершенно невозможна. И всюду находился кто-то, кто умирал за меня. Вы думаете, один солдат из-за меня домой не вернулся? Я просил приговоренного к смерти: тебе это не нужно, а мне нужно, позволь мне за тебя умереть. Но он отвечал: мне будет легче умереть, зная, что ты живешь, чем жить, зная, что ты умер. Я просил мать умирающего ребенка позволить мне умереть за ее ребенка. Она мне сказала; если ты умрешь, его детство ему не понадобится”.

 3. admin сказав:

  Світлана Турчина: Дуже сподобався твір! Бабуся, мабуть, учитель літератури, або неперевершений поціновувач прекрасного! Але беззаперечно інтелектуал! Я сама люблю дуже і Хемінгуея і Екзюпері, бо вони пишуть про Вічне, неминуче, хоча старанно приховують усе це від “випадкового перехожого” на ниві літератури. Продовжуй і надалі творити! У тебе це гарно виходить!

Залишити відповідь