Мультимедійні презентації за творами Андерсена, Данте, Гете, Кіплінга та ін.

Вам також має сподобатись...

1 Відповідь

 1. admin сказав:

  Анна-Марія Богосвятська:
  Дякую за презентації! У них яскраво виражене індивідуальне бачення вчителем кожного автора, кожної теми, тож новизна і несподіваність – у кожній презентації.

  “Життя Андерсена” – пречудові ілюстрації художника Кокоріна, цікаві загадки-завдання, міжпредметні зв’язки “література – географія”.

  “Данте “Божественна комедія”. Це одна з найкращих “екскурсій” по поемі, які мені довелося побачити. Чітко, лаконічно розкрито зміст та символіку кожного кола Пекла, Чистилища та Раю; гарно підібрані ілюстрації Доре; вдала кольорова гама слайдів.

  “Гете “Фауст”. Достойний культурологічний урок, багатющі міжпредметні зв’язки.

  “Горацій. Історія одного вірша”. Високий античний стиль виконання презентації. Пречудовий приклад коментованого читання. Відмінно проведений компаративний аналіз перекладів оди “До Мельпомени” Ломоносовим, Державіним, Пушкіним.

  “Священні книги народів світу”. У кожної людини свої найважливіші акценти в цій вічній темі. Сподобались моменти, на яких робить наголос О.В. Бушакова, які ікони, фото та ілюстрації пропонує, щоб розповісти про небесні цінності християн та мусульман.

  “Кіплінг “Книга джунглів”. Прикрасили презентацію малюнки Миколи та Святослава Рерихів. Цікаві питання за змістом твору. Сподобалось використання фотографій тварин – прототипів персонажів Кіплінга.

  “Життя Лермонтова в ілюстраціях”. Уже сама назва презентації незвичайна. Урок-екскурсія життям відомого російського поета.

  Казкова атмосфера матеріалів “Ш.Перро “Попелюшка”; глибокий аналіз комічного та трагічного у романі Сервантеса “Дон Кіхот”; професійне розкриття основних понять постмодернізму.

  Усі презентації виконано стильно, зі смаком та почуттям міри. Подобається, що Оксана Валеріївна на своїх перших слайдах завжди вітається з дітьми, повідомляє, про що вони сьогодні дізнаються. Це особистісно орієнтований підхід, справжня гуманна педагогіка.

Залишити відповідь