Новорічна пригода Мауглі (фанфік)

Автор: Валерія Ричак, учениця 5-го класу Іверськоъ ЗОШ І-ІІІ ст. Олександрівський р-н Донецька обл.
Вчитель: Козієва В.В.

Мауглі та його друзі як завжди гуляли по Джунглям. Вони зустріли Каа. Мудрий пітон уважно подивився на Мауглі і промовив:
– Сьогодні на тебе чекає неймовірна пригода.
– Яка? – запитав Мауглі. Але так і не почув відповіді: Каа як завжди швидко зник. Раптом друзі побачили дзеркало, воно було величезним. Мауглі крикнув:
– Я хочу піти туди, в Задзеркальний портал.
– Ні! Це може бути небезпечно, – умовляли його Балу і Багіра.
– Не бійтеся, я швидко повернусь, – і Мауглі стрибнув у Зазеркалля.
Він опинився у незнайомому містечку. Довго ходив по вулицям, доки не зустрів дівчинку. Дівчинка, уважно роздивляючись незнайомця, запитала:
– Ти хто? Я ніколи тебе не бачила. І чому ти так легко одягнений?
– Я Мауглі, і не уявляю, де я,- і Мауглі розповів свою історію.
– Моє ім’я Аліса. А опинився ти в найкрасивішому місці на землі – Україні. І я із задоволенням тобі все покажу і розповім. А зараз запрошую тебе у гості.
– Добре, пішли, – погодився Мауглі.
Діти йшли недовго. Раптом пішов сніг.
– Рятуйся, хто може! На нас наслав прокляття Шерхан! – Мауглі стрибав і кричав.
– Ні! Заспокойся, це сніг.
– Сніг? Я не знаю, що таке сніг. У Джунглі він не приходить.
– Сніг – це маленька заморожена вода.
– Цей сніг небезпечний?
– Так. А ще з ним дуже весело, – і Аліса почала ліпити снігові кульки та кидати ними в Мауглі. Хлопчик трішки побоювався снігу, але зміг перебороти свій страх, і вже через хвилину сніжка за сніжкою влучав у Алісу.
Вдома на дітей чекала ялинка. Аліса запропонувала прикрасити зелене деревце.
– Навіщо ми це робимо? – запитав Мауглі.
– Вже завтра свято Нового року!
– А що це за свято?
– Це веселе сімейне і найулюбленіше свято всіх: і дорослих, і дітей.
– А чому це свято улюблене?
– Тому що починається новий рік, а з ним нові надії, нові справи. А ще багато подарунків, якими обмінюються близькі люди. Та, звичайно, святкова вечеря, – відповіла Аліса та запросила Мауглі на кухню, щоб він допоміг їй готувати святкові страви.
Ввечері вся сім’я Аліси разом із Мауглі зібралася навкруги сімейного столу. А під ялинкою на всіх чекали подарунки. Мауглі отримав сорочку-вишиванку та мішечок солодощів. Аліса навчила його співати українських пісень та водити біля ялинки хоровод.
Та ось годинник відрахував дванадцяту годину, і до Мауглі донісся голос Каа: «Повертайся. Дзеркальний портал зачиняється.» Хлопчик розповів про почуте Алісі. Сім’я Аліси до новорічних подарунків Мауглі додала ще ялинкові ліхтарики. Мауглі, прощаючись із Алісою, сказав, щоб вона не засмучувалась і любила своїх батьків.
У Джунглях хлопець розповів про Україну, про свято Нового року. Друзі прикрасили ліхтариками пальму, підготували один одному подарунки та довго водили біля пальми хороводи. Скоро до них приєдналися всі Джунглі. Веселощам не було меж. І до закону Джунглів додався ще один: раз на рік святкувати день Нового року. А найголовніше: у цей день заборонено когось їсти, бо ми всі однієї крові.

Вам також має сподобатись...

3 Відповідей

  1. admin сказав:

    Наталія Черняєва: Незвичайне поєднання казкових героїв. Знайомий Мауглі у новорічні свята в Україні-фантастично! Добре, що закони Джунгів поповнилися розмаїттям свят та традиції всього світу. А головне – ідея світової спільноти, яку так важко підтримувати дорослим. Дякую за казку.

  2. admin сказав:

    Ольга Чоловська: Чудове сплетіння різних героїв , творів в одній історії. І приємно, що все це відбувається у нас на Україні, яку літературні герої можуть сприймати як рідний дім. Приємно й те, що їх може поєднати одна із ключових думок повісті-казки “Мауглі” – МИ З ТОБОЮ ОДНІЄЇ КРОВІ. Дорослим є чому повчитися у автора.

  3. admin сказав:

    Ірина Хроменко: Молодець! Як гарно, що ти, Лєро, запросила Мауглі в Україну!

Залишити відповідь