Рей Бредбері «Усмішка»

Вам також має сподобатись...

6 Відповідей

 1. admin сказав:

  Анна-Марія Богосвятська: Презентація – це якась магія! Не можна відвести очей, надзвичайно цікаво і виконано з високою технічною майстерністю. Та навіть не це важливо, а сама ІДЕЯ презентації, кожного слайду! Дуже сильний урок, глибоке прочитання новели, сучасні технології аналізу літературного твору. Отримала велике задоволення, дякую!

 2. admin сказав:

  Світлана Турчина: Неперевершена презентація!

 3. admin сказав:

  Наталія Вихрист: Справжній урок, що відповідає сучасним вимогам.Презентація майстерна! Вона допомангає працювати на уроці, а не просто ілюструє матеріал. Учитель – фахівець!

 4. admin сказав:

  Ольга Біла: Дякую Вам всім, дорогі мої колегі, за гарні слова. Це спонукає до подальшої роботи і її удосконалення

 5. admin сказав:

  Ірина Хроменко: Так, не можна не погодитися з Анною Богосвятською – презентація зачаровує. Майстерність автора – навіть не в технічних прийомах, а, дійсно, в ідеї, внутрішнй логіці кожного етапу аналізу, який знайшов відображення на слайдах.Нічого зайвого, що б відволікало. Все працює на якісний аналіз та інтерпретацію твору. Логічно завершено аналіз з’ясуванням символів твору. Унаочнені, вони стають ще більш зрозумілими і осягнутими школярами. Так, надія на порятунок є. Вона в посмішці Мони Лізи, мудрості, небайдужості, доброті і внутрішній красі хлопчика, ранку нового дня. Дякую за ретельну роботу з текстом! Успіхів і натхнення!

 6. admin сказав:

  Ольга Біла: Ірино Анатоліївно! Дякую за теплі слова. Цей коментар для мене дуже важливий. Ще раз дякую.

Залишити відповідь