Романтизм як літературний напрям. Романтизм у різних видах мистецтва

Вам також має сподобатись...

4 Відповідей

 1. admin сказав:

  Анна-Марія Богосвятська: Є багато чудових моментів: зустріч трьох молодих людей – джентельменів кінця XVIII ст. на початку уроку, звучання музики доби романтизму, перегляд картин романтизму. Урок-концерт!
  У презентації трохи забагато Слайдів, хоча виправдано, адже необхідно показати багато ілюстративного матеріалу. Чи виправданий різний стиль Слайдів? Як для конкурсного уроку – не виправданий.

 2. admin сказав:

  Ірина Хроменко: Враження від уроку гарне. Дійсно, багато цікавих прийомів подачі інформації: це і розмова джентельменів, і рольові розповіді. І сама форма уроку цікава – мистецький салон.Такий творчий підхід у організації уроку абсолютно виправданий (мова ж іде про мистецтво романтизму!). Тому і має все бути вражаючим, захоплюючим, піднесеним. Створенню такого настрою спияє і презентація. Гарний ілюстративний ряд,безперечно, доповнює емоційний фон уроку. Багато Слайдів мають інформаційний характер (портретні зображення митців, коротка інформація про них). Гадаю, цей урок із тих, які запам’ятовуються на все життя. Єдине, урок мені здався трішки перенасиченим інформаційно. Можливо, не варто було розглядати так багато персоналій. Обрати менше митців, та більше зупинитися на обговоренні їхніх творів (дати можливість дітям висловити своє враження). Але це моя особиста думка. Зичу великих успіхів, радісної творчої праці автору роботи!

 3. admin сказав:

  Світлана Дьячок: Цікавий урок! Вибачте, що повторю попередні коментарі, але джентельмени – супер! Проте справді варто, все ж таки, вибрати головне, найпотрібніше для цього уроку, щоб відповідало програмним вимогам, оскільки це конкурсний урок. Хоча, ще раз наголошу, що кожен учитель почерпне із представленого розмаїття дуже цікавого для своїх уроків.. Щодо презентації, варто пам’ятати про певні вимоги!!! УСПІХІВ!

 4. admin сказав:

  Світлана Турчина: Урок мені сподобався: гарно продуманий, змістовний, цікава форма. Але чому аналізуючи романтизм у живописі були обрані саме «Офіцер кінних єгерів імператорської гвардії, що йде в атаку” і «Поранений кірасір, що покидає поле бою»? З цим не зовсім згоджусь, бо у 1819 році молодий французький художник Теодор Жеріко показав У Паризькому салоні картину “Пліт Медузи”. Вона стала символом романтизму!!!

Залишити відповідь