Суперечливий образ Анни (за романом Л.М.Толстого «Анна Кареніна»)

Вам також має сподобатись...

2 Відповідей

  1. admin сказав:

    Анна-Марія Богосвятська: Урок задуманий як проблемний, з компаративними зв’язками, груповою роботою. Без заперечень, це сучасний урок літератури.
    Презентація цікава, але, як на мене, не конкурсна. Розташованій у ній матеріали можна було надрукувати і покласти перед учнями як роздатковий матеріал!

  2. admin сказав:

    Ірина Хроменко: Мені здається, це один із тих уроків, які треба дивитися реально. Конспект не дає повного уявлення про емоційне тло на уроці, роботу думки школярів. Хоча відчувається, що задум уроку цікавий. Учитель обирає епіграфом до уроку поетичний рядок Ліни Костенко, і він гарно спрямовує роботу над образом Анни Кореніної. Згадується роман “Євгеній Онєгін” (“А счастье было так возможно” – дійсно, узагальнююча думка про долю головної героїні роману Толстого). Очевидно, це перший урок з вивчення роману. Тому доцільно розглянути його і з позиції історичної епохи, і розглянути можливі прототипи героїні, і цікаво підняти мистецький аспект. Усе це є на уроці. І це добре. Учитель обирає пообразний тип аналізу і окреслює ключові питання розгляду образу. Звичайно, це лише штрихи до портрету героїні. Гадаю, найважливіше (серйозна робота з текстом, комбінування різних типів аналізу) попереду. Презентація до уроку дещо схематична,робоча. Погоджуюсь, не конкурсного рівня. Бажаю творчої натхненної праці автору роботи!

Залишити відповідь