Своє серце віддаю Прометею!

Вам також має сподобатись...

3 Відповідей

  1. admin сказав:

    Анна-Марія Богосвятська: Твір-діалог із образом. Незвичайна форма, яка вдалася вам на всі сто! Глибокі, серйозні думки, віра в силу духу сучасних наслідувачів Прометея. Дуже достойна робота!

  2. admin сказав:

    Ольга Чоловська: Твір неординарний. В ньому багато запитань, які автор насмілюється поставити перед тим, кому поклоняються люди вже не одне тисячоліття. Ставити питання набагато важче аніж шукати відповіді на них. Далеко не кожен автор, навіть з великих, наважувався на особисту зустріч і розмову з вічністю. Це сміливий крок, який варто зробити хоча б для того, щоб утвердити себе у власних намірах, отримати підказку і наважитися зробити вірний крок у житті, зробити правильний вибір. Рідко у наш час молодь звіряє свої думки, наміри з вічними образами: Прометеєм, Гамлетом, Дон Кіхотом… можливо тому, що не завжди ми дотягуємо до їхнього рівня, простіше жити спокійно, миритися із несправедливістю по відношенню до інших, лиш би не до нас. Тут я побачила небайдужість, причетність до всього, що діється навколо і прагнення наповнити своє життя подвигами. Вірю, що зірки будуь запалюватися не тільки для автора, а й для оточуючого світу, лиш би не згасало бажання творити.

  3. admin сказав:

    Світлана Турчина: Дуже достойна робота! Безліч риторичних запитань, форма діалогу, а також те, що намарилося чи наснилося авторові. Для мене це не нова форма, колись моя учениця написала щось подібне. Але ваша робота цікава. Гарно, що згадали ліквідаторів аварії на ЧАЕС. БАЖАЮ УСПІХІВ.

Залишити відповідь