Зоряна мандрівка Маленького принца

Вам також має сподобатись...

3 Відповідей

 1. admin сказав:

  Анна-Марія Богосвятська: Відчувається тепла, дружня атмосфера. Приємний дизайн презентації до уроку. Цікаво, по суті складені запитання на слайдах до кожної планети, яку відвідав Маленький Принц.
  Дуже милий проект – фотографії учнів “Всі ми родом з дитинства”.
  Одна тільки порада: не вистачає загальної карти подорожі. Було б непогано на окремий слайд на початку уроку вивести всі планети, якими учні будуть мандрувати на уроці, і стрілками вказати шлях подорожі. А так – гарний сучасний урок, який має великий виховний потенціал (теми щастя, дружби, дитинства).

 2. admin сказав:

  Ірина Хроменко: Цікавий урок і вдала презентація. Сподобався проект “Всі ми родом з дитинства”. Це особистісно. Гадаю, діти відчули себе безпосередніми учасниками літературного дійства, яке відбулося на уроці.Єдине – потрібно було використати більший шрифт для написів на слайдах, які дещо губляться серед прекрасних ілюстрацій. Загалом, враження гарне від роботи. Бажаю успіхів і натхнення автору!

 3. admin сказав:

  Ігор Ціко: Дякую за матеріал, надісланий на конкурс. Зауважу, що мультимедійна презентація потребує суттєвої корекції (клористика фону, тексту,ілюстративного матеріалу, їх визначена відповідність, а то й контраст). Критикувати замало, варто думати над тим, як зробити, щоб сучасні технології не стали аналогом “таблиць на мотузочці”. Має відчуватися різниця з традиційними видами наочності! Презентація проекту “Всі ми родом з дитинства” – вдале цьому починання. Успіхів автору!)

Залишити відповідь