в школах України

АБОНЕМЕНТ

Вітаю, дорогі освітяни! З вами Дмитро Лебедь, видавець та головний редактор журналу «Зарубіжна література в школах України». Знаю, що незважаючи на літній відпочинок, ви вже почали готуватися до нового навчального року: шукаєте нові знання та намагаєтесь оволодіти цікавими методичними прийомами. У мене є інформація, яка може стати вам у пригоді!

Після завершення літніх канікул, з вересня місяця, ми розпочинаємо новий навчальний марафон. ЩОТИЖНЯ на вебінарах наші професійні ведучі будуть ділитися своїми знаннями, досвідом та фаховою майстерністю! Вони вже готують для вас низку актуальних тем, які будуть корисні методистам, вчителям-предметникам та студентам! Усі учасники вебінарів гарантовано отримають сертифікати із вказаною кількістю годин, відеозаписи заходів, презентації ведучих та подарунки від журналу.

Хочу нагадати, що 2017-2018 навчальному році журнал організував і успішно провів 24 вебінари, учасниками яких стали більше 3000 вчителів!
У цьому навчальному році буде ще більше цікавих вебінарів, які не варто пропускати! І тепер у вас з’явилася можливість придбати АБОНЕМЕНТ, який допоможе вам узяти участь у більшої кількості заходів та зекономити кошти!

Ми пропонуємо 3 варіанти абонементів.
БАЗОВИЙ – вартість 200 грн (2 вебінари + 1 БЕЗКОШТОВНО (на Ваш вибір) (звичайна вартість участі у 3 вебінарах 300 грн)
СТАНДАРТНИЙ – вартість 300 грн (3 вебінари + 2 БЕЗКОШТОВНО (на Ваш вибір) (звичайна вартість участі у 5 вебінарах 500 грн)
МАКСИМАЛЬНИЙ (кількість обмежена) – вартість 1500 грн (участь у ВСІХ вебінарах 2018–2019 н. р. + БОНУС (безкоштовний доступ до минулорічних вебінарів)

Як придбати абонемент? Надсилайте замовлення на адресу antrosvit@ukr.net для отримання рахунку. Для Вашої зручності Ви можете здійснити оплату на нашому сайті за допомогою кнопки «Онлайн оплата».
https://www.liqpay.ua/ru/checkout/card/i98162465097

Обирайте зручний та вигідний для вас варіант! Пропозиція діє до 15 вересня!

Черговий номер

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”


×
Exit mobile version