в школах України

Акції

НОВОРІЧНИЙ АБОНЕМЕНТ НА УЧАСТЬ У ВЕБІНАРАХ

Дорогі вчителі! Придбайте до 26 грудня НОВОРІЧНИЙ АБОНЕМЕНТ! Його вартість 399 грн (8 вебінарів на Ваш вибір) (Звичайна вартість участі у 8 вебінарах 800 грн, а отже Ваша економія 400 грн!)
Важливо! Придбавши НОВОРІЧНИЙ абонемент, Ви самі обираєте вебінари, які Вас зацікавили. Абонемент діє упродовж 2020 року.

ЯК КОРИСТУВАТИСЬ АБОНЕМЕНТОМ? 
Дуже просто. Стежте за анонсом наших вебінарів на сайті або сторінці у ФБ
Реєструйтесь на вебінари, які вас зацікавили. Після реєстрації – доступ відкриється автоматично.

ЯК ПРИДБАТИ АБОНЕМЕНТ?

ПЕРШИЙ КРОК: заповніть свої дані у поданих графах. Після цього на Вашу електронну пошту надійде рахунок! Якщо Ви не побачили листа з рахунком, перевірте, будь ласка, папку “СПАМ”.
ДРУГИЙ КРОК: повідомте нас про здійснення оплати на електронну пошту antrosvit@ukr.net або у вайбер на номер 050-93-717-78

АКЦІЯ ДІЄ ДО 24 ГРУДНЯ

ВІДГУКИ ВЛАСНИКІВ АБОНЕМЕНТІВ
Олена Гаврилюк
«Придбала вже кілька абонементів. Дуже подобається. Завдяки ним відвідала багато цікавих вебінарів. Дякую за надану можливість»

Наталія Черненко
«Із задоволенням користуюсь абонементом. Отримую розсилку з анонсами чергових вебінарів. Обираю потрібні мені теми вебінарів, реєструюсь та беру в них участь. Якби не цей абонемент, не змогла б брати участь у всіх вебінарах, що зацікавили. Абонементи – це справді дуже вигідно!»

Марія Мироненко 
«Дуже подобається пропозиція з абонементами. Обрала вебінари, які вже відбулися та отримала сертифікати. Дякую!»6

Черговий номер

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”


×
Exit mobile version