в школах України

Наші рубрики

Розмаїта і мобільна рубрикація нашого журналу, його структура і навіть поліфункціональніть обкладинок сприяють отриманню різноманітної і актуальної фахової інформації, дарує читачу інтелектуальну, естетичну та емоційну насолоду.

Основні рубрики журналу: “Фахові проблеми” (допомагає вчителю у вивченні методики викладання зарубіжної літератури); “Методика і досвід” (репрезентує розробки уроків як знаних учителів країни, так і вчителів-початківців); рубрики “Позакласні заходи”, “Літературна гра”, “Додаткове читання”, “Шкільний театр”, “Літературний гурток” та ін. допомагають вчителеві підвищити інтерес учнів до предмета “Зарубіжна література”.
У журналі успішно працює рубрика “Атестація вчителя: шлях до майстерності”, завдяки якій вчитель, готуючись до атестації, має змогу оперативно надрукувати свої найкращі розробки у нашому часописі. Також у журналі працюють для вас такі рубрики як: “Нобелівські лауреати”, “Учитель – учителеві”, “Літературознавство і школа”, “Редакційна вітальня”, “Літературні паралелі”, “Поетична сторінка”, “Уроки духовності”, “Майстер-клас” та багато інших.

Упродовж нового навчального року, вже починаючи з літніх номерів часопису, щономера працюватиме актуальна рубрика «10-й клас – на відмінно!», у якій друкуватиметься орієнтовне поурочне планування уроків зарубіжної літератури для 10 класу, розроблене вчителем-методистом Ольгою Гузь, за новою Програмою.

Черговий номер

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”


×
Exit mobile version