в школах України

Відгук на книгу Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц»

Автор: Цигипа Анна, учениця 6-А класу Шосткинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Шосткинської міської ради Сумської області
Захоплення: малювання,читання, м’яка іграшка, виготовлення виробів із природнього матеріалу
Вчитель: Сапегіна Валентина Анатоліївна

Маленький хлопчик із золотим волоссям, який прилетів із далекої планети, це герой моєї улюбленої книжки. Її можна назвати джерелом добра і щедрості. Коли я читаю цю книжку, то дуже хвилююсь і сумую за маленьким прибульцем із великим та щирим серцем. Чесно кажучи, я довго не могла зрозуміти, про що цей твір, і тому перечитала його не один раз, поки відчула, які зернятка мудрості в ньому розсипав автор.
У цій казці-притчі А. де Сент-Екзюпері розповідає про те, що життя дорослих сіре та безбарвне. Вони не бачать гарного, прекрасного навколо себе. Ще дорослі перестають вірити в диво, і це дуже мене засмучує. Вони не можуть радіти навіть метелику чи квітці. Люди часто не знають, що таке справжнє щастя, не знають, чого самі хочуть, що шукають. «А те, що вони шукають, можна було б знайти в одній-єдиній троянді, у ковтку води…», говорить Маленький принц.
Маленький принц ? гарненький та розумний хлопчик. Його закон ? це відповідати за тих, кого приручив. Кожного ранку принц прибирав свою планету, викорчував баобаби, аби зло не перемогло добро. Ще у казці зворушливо описується дружба Маленького принца з лисом, їхні стосунки переконують нас, читачів, що дружба – це велике і сильне почуття, необхідне в житті кожної людини, коли люди потрібні один одному і несуть один за одного відповідальність.
Коли я дочитала твір, то зрозуміла: мир і злагода запанують на нашій планеті, бо завжди добро перемагає зло.

Черговий номер

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”


×
Exit mobile version