Радість – всесвіту пружина, радість – творчості душа…

Вам також має сподобатись...

3 Відповідей

  1. admin сказав:

    Ірина Хроменко: Вважаю, що звернення на уроці позакласного читання до повісті Портер “Поліанна” надзвичайно актуальне. Мабуть, не лише ми, дорослі, але й діти відчувають певний дефіцит оптимізму й радості в наш час. Повість учить нас усіх протистояти проблемам і викликам часу, бути стійкими і незламними за будь-яких обставин, шукати позитивне у найтемніших проявах життя. Хто знає, можливо, для когось із дітей цей урок стане доленосним. У тяжкі хвилини життя вони звертатимуться до пережитого й продуманого на шкільному занятті. І це допоможе мобілізувати власні сили, додасть упевненості й віри в перемогу добра і справедливості.Хочеться відзначити високу емоційну складову уроку, його розвивальний та виховний аспект, творчий характер. Учням пропонується провести власні дослідження, виконати творчі завдання, зробити висновки. Учитель дає учням простір для особистого осмислення книги через ключові питання, зверненн до екранізації твору, проблемні завдання, залучення школярів до групового обговорення, спільної творчої праці. Єдине,гадаю,не зовсім доцільно було використовувати на біографічному матеріалі вправу “Так чи ні”. Презентація гарно доповнює урок, додає йому емоційності, яскравості; допомагає організувати роботу дітей та сконцентрувати їхню увагу на важливих моментах уроку. Дякую автору, бажаю творчих злетів, натхненної, радісної праці!

  2. admin сказав:

    Анна-Марія Богосвятська: Урок вдалий, світлий за атмосферою, як і сама книга. Мені особливо сподобались завдання для динамічних груп, початок уроку (“Ода до радості” Шіллера), фінал (притча).

  3. admin сказав:

    Ольга Чоловська: Урок про те, чого так часто не вистачає сучасним людям – вміння бачити в житті позитив. Хочеьться, щоб гра в радість стала стилем життя для сучасників. І урок і презентація націлює на це учнів, спонукає задумуватися над цим. Дякую, Ольго Захарівно! Для багатьох вчителів, надіюсь, ваша робота стане корисною вже в наступному році, якщо не цілком, то елементи обов’язково.

Залишити відповідь