в школах України

Оформити передплату

РЕДАКЦІЙНА ПЕРЕДПЛАТА

Дорогі читачі! Якщо ви не встигли передплатити наше видання на пошті або у вас є неприємний досвід несвоєчасної доставки, пропонуємо вам передплатити улюблений часопис в редакції.
Ми надсилаємо журнал рекомендованим листом, і ви гарантовано отримаєте його вчасно і без затримок! Вартість редакційної передплати паперової версії журналу на місяць – 45 грн + доставка рекомендованим листом 15 грн 

Також Ви можете оформити редакційну передплату електронної версії журналу (pdf формат). Надсилаємо журнал на Вашу електронну адресу. Вартість редакційної передплати електронної версії журналу на місяць – 35 грн

Увага! При оформленні передплати на 6 місяців Ви отримаєте у ПОДАРУНОК: 2 відеозаписи вебінарів для вчителів  (на Ваш вибір), електронний методичний посібник та журнали “ЗЛ” №5 та №6, 2018 (формат pdf). Список вебінарів див. у розділі сайту “Наші вебінари”  (підрозділ (“Проведені”))

Вартість електронної передплати на 6 місяців 210 грн (надсилаємо на Вашу електронну адресу у форматі pdf)
Вартість паперової передплати на 6 місяців 270 грн (надсилаємо рекомендованим листом, доставку оплачує  редакція)

Як передплатити? Це дуже просто! Заповніть, будь ласка, свої дані у поданих нижче графах. Після цього на Вашу електронну пошту надійде рахунок! 

Увага! Повідомте нас, будь ласка, про здійснення оплати, щоб ми знали від кого саме надійшли кошти. Це важливо для отримання Вами замовлення! Повідомити можна на ел. адресу antrosvit@ukr.net або за телефоном 050 93 717 78 (Валентина)
Редакційна передплата – це насправді дуже зручно і надійно! Спробуйте та переконайтесь!

Поспішайте передплатити наш часопис та отримайте високу якість професійної інформації
ЗА НАЙНИЖЧОЮ ЦІНОЮ серед усіх фахових щомісячних часописів України.  

Черговий номер

Без имени-3

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”