в школах України

Популярні запитання

Надіслати власну розробку або статтю на нашу електронну адресу antrosvit@ukr.net
Обсяг матеріалу: бажано не більше 15-20 сторінок друкованого тексту.
Необхідно вказати дані про себе (ПІБ, повна назва школи, в якій викладаєте)
До листа додайте, будь ласка, копію квитанції про передплату нашого видання (передплатити можна з будь-якого місяця).
За бажанням можна додати до матеріалу презентацію, світлини, які після друку можна розмістити в нас сайті.
Фото автора: бажано.

Передплатити журнал можна у будь-якому поштовому відділенні. У Каталозі періодичних видань наш часопис має індекс: 90230 Вартість журналу 45 грн

Редакційну передплату можна оформити прямо зараз на сайті або написати лист-замовлення на нашу електронну адресу antrosvit@ukr.net У листі вкажіть, будь ласка, своє ПІБ, домашню адресу, поштовий індекс. Напишіть також термін, на який бажаєте передплатити часопис. Рахунок буде надіслано на Вашу електронну пошту. Журнал надсилатимемо рекомендованим листом (доставку оплачуємо самі). Вартість журналу 45 грн. Також є можливість здійснювати оплату Вашого замовлення у нас на сайті за допомогою кнопки “Оплата онлайн”.

Так. Ви можете оформити редакційну передплату електронної версії журналу у pdf форматі. Вартість на місяць 35 грн Редакційну передплату можна оформити прямо зараз на сайті або написати лист-замовлення на нашу електронну адресу antrosvit@ukr.net Напишіть, будь ласка, термін, на який бажаєте передплатити часопис. Рахунок буде надіслано на Вашу електронну пошту. Журнал надсилатимемо щомісяця на Вашу електронну адресу. Також є можливість здійснювати оплату Вашого замовлення у нас на сайті за допомогою кнопки “Оплата онлайн”.

Ви можете придбати будь-який журнал, починаючи з 2014 року. Вартість одного номеру 20 грн Журнали за І півріччя 2018 року коштують 30 грн 
Обирайте номери, які Вас зацікавили, та надсилайте лист-замовлення на нашу електронну адресу antrosvit@ukr.net Рахунок буде надіслано на Вашу електронну пошту. Журнали надсилаємо після оплати. Також є можливість здійснювати оплату Вашого замовлення у нас на сайті за допомогою кнопки “Оплата онлайн”.

Так. Обов’язково всі учасники вебінарів та конкурсів журналу (вчительські та учнівські) отримують сертифікати. Сертифікати надсилаємо після проведення заходів на електронну адресу у зручному для Вас форматі: pdf або jpg

Так. Обов’язково вказується. Тривалість кожного вебінару 2 години.

Надіслати власну розробку на нашу електронну адресу antrosvit@ukr.net
Вказати дані про себе (ПІБ, повна назва школи, в якій викладаєте)
До листа додати копію квитанції про передплату нашого видання (передплатити можна з будь-якого місяця) та фото автора.

Так. Вартість одного відеозапису 50 грн Список вебінарів див. у розділі сайту «Наші вебінари» (підрозділ «Проведені») Обирайте ті, які Вас зацікавили та надсилайте лист-замовлення на нашу електронну адресу antrosvit@ukr.net Рахунок буде надіслано на Вашу електронну пошту. Доступ до відеозаписів надсилаємо після оплати. Також є можливість здійснювати оплату Вашого замовлення у нас на сайті за допомогою кнопки “Оплата онлайн”.

Черговий номер

Без имени-1

[contact-form-7 id="3827" title="Замовлення вебінарів"]

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”

13 березня о 19.00 відбудеться вебінар Ольги Гузь
«5 наукових, 5 методичних і
5 практичних секретів вивчення творів постмодернізму в школі
»

1.     Що потрібно знати вчителю про постмоденрізм як спосіб мислення та художній напрям розвитку світової літератури?
2.     Яку інформацію необхідно донести до учнів? Як це зробити просто і зрозуміло?
3.     Коли варто починати говорити з дітьми про явище постмодернізму?
4.     В яких творах, що вивчаються в загальноосвітній школі з 5 класу наявні ознаки постмодерністської літератури? (Постмодерністські мітки в книгах Роальда Дала, Пауля Маара, Діани Вінн Джонс, Корнелії Функе).
5.     Місце і роль творів Михайла Булгакова в передбаченні ситуації постмодернізму в історико-культурному розвитку людства.
6.     Сходинки до вивчення текстів постмодернізму в 11 класі: фентезі, театр абсурду й твори магічного реалізму як перехідний етап до виникнення літератури постмодернізму.
7.     Знакові імена й тексти літератури постмодернізму. Шкільний ракурс: Хуліо Кортасар «Менади», Милорад Павич «Скляний равлик», Даніель Пеннак «Усе для людожерів». Набір секретних засобів впливу на учнів для прочитання й осмислення творів постмодернізму.
8.     Системний аналіз роману «Дім дивних дітей» Ренсома Ріггза як постмодерністського фентезі.

Реєструйтеся на вебінар