fbpx

в школах України

Для дистанційного навчання. 5-7 клас. Зарубіжна література. Експрес-уроки Ольги Ніколенко

5 клас

Для дистанційного навчання. 5 клас. Зарубіжна література. Експрес-урок професора Ольги Ніколенко. Японські прислів’я та приказки 

Для дистанційного навчання. 5 клас. Зарубіжна література. Експрес-урок професора Ольги Ніколенко. Ганс Крістіан Андерсен і його світ

Для дистанційного навчання. 5 клас. Зарубіжна література. Експрес-урок професора Ольги Ніколенко. Льюїс Керролл. «Аліса в Країні Див» 

Для дистанційного навчання. 5 клас. Зарубіжна література. Експрес-урок професора Ольги Ніколенко. Туве Янсон та її казки 

6 клас

Для дистанційного навчання. 6 клас. Зарубіжна література. Експрес-урок професора Ольги Ніколенко. Мацуо Басьо. Хайку 

Для дистанційного навчання. 6 клас. Зарубіжна література. Експрес-урок професора Ольги Ніколенко. Чарльз Діккенс. «Різдвяна пісня в прозі» 

Для дистанційного навчання. 6 клас. Зарубіжна література. Експрес-урок професора Ольги Ніколенко. Микола Гоголь. «Ніч перед Різдвом»

Для дистанційного навчання. 6 клас. Зарубіжна література. Експрес-урок професора Ольги Ніколенко. Рей Бредбері. «Усмішка» 

Для дистанційного навчання. 6 клас. Зарубіжна література (додаткове читання). Експрес-урок професора Ольги Ніколенко. Ерік Еммануель Шмітт. «Оскар і Рожева Пані»  

7 клас

Для дистанційного навчання. 7 клас. Зарубіжна література. Експрес-урок професора Ольги Ніколенко. Айзек Азімов 

Черговий номер

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”