fbpx

в школах України

П’єса Е.Іонеско «Носороги»

Автор: Горегляд Сергій, 16 років, студент Економіко-правового коледжу Київського кооперативного інституту бізнесу і права. Група 11 ФБК
Захоплення – тренажерний зал, кіно
Куратор: Гавриловська Марина Валентинівна

Заняття зі зарубіжної літератури завжди несуть у собі чимало нових знань, які так і хочеться перевірити, відвідавши то Іспанію, то Німеччину, то Португалію… Знайомство з культурою та традиціями інших народів вчить нас толерантно ставитись до них, поважати особливості кожної національності та дає змогу ще раз переконатися у тому, що незалежно від того, що ти вддягаєш і у що віриш, почуття та переживання у нас однакові.
Найбільш цікавою для мене стала книжка Е.Іонеско «Носороги», який звернувся до теми інакшості і несхожості особистості на інших у суспільстві.
Дуже важливо думати своєю головою, мати свою думку, але і намагатися почути думку оточуючих. Та не варто прагнути бути схожим на інших, бо це робить «сірого гвинтика системи» із особистості, затягує її у стадо. Треба мати сили, щоб боротися з цим, не обмежувати свій вибір, щоб бути, як усі.
Ніколи не потрібно втрачати людяність, гідність та відмовлятися від власної думки за жодних умов, як би складно це не було. Оносороження – це найлегший шлях, якого треба уникати, щоб не було соромно і не наробити помилок, які не можна буде виправити.

Черговий номер

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”