Шарль Бодлер – пізній романтик і один із зачинателів символізму

Вам також має сподобатись...

3 Відповідей

 1. admin сказав:

  Анна-Марія Богосвятська: Одна з кращих робіт, надісланих на конкурс. Професійно даний аналіз художнього тексту, порівняння двох світів: реального і символічного плану, романтизму і символізму, альбатроса і поета. Чіткі висновки по кожному епату уроку. Презентація насичена за змістом, ілюстрацій як раз небагато – щоб учні розвивали уяву, вичитуючи образи і картинки з поезії.
  Лаконічно, майстерно, відмінно!

 2. admin сказав:

  Наталія Вихрист: Учитель завжди ставить питання: як за урок розкрити цікаві складні теми? Вам це вдалося. “Краткость – сестра таланта” – це доречно про ваш урок.Гарно і фахово плануєте роботу з учнями.
  Розумію, чому А.Bogosvyatska в захопленні від вашої презентації: вона допомагає в роботі. І мені подобається ваша робота, хоч я грішу більш образним насиченням слайдів.

 3. admin сказав:

  Ірина Хроменко: Дякую за прекрасну роботу! Майстерно вимальована загальна картина творчості Шарля Бодлера, фахово зроблений аналіз окремої поезії. Цікаво, логічно, точно, майстерно! Презентація чітка, структурована, логічно вибудована, абсолютно органічна на даному уроці! Дякую за миті фахового задоволення! Бажаю успіхів, натхнення, великих фахових здобутків!

Залишити відповідь