в школах України

Шедевр Бермана, який вчить нас бути милосердними

Автор: Гриценко Дар’я, учениця 9 класу НВК №7, м. Хмельницький
Захоплення – читання книг, сучасні танці.
Куратор: Біла Ольга Андріївна

Щоразу приходячи на уроки зарубіжної літератури, ми знайомилися з творами різних письменників та поетів. Багато творів залишилось в моїй пам’яті, проте найбільше запам’ятався твір О’Генрі «Останній листок». Не буду приховувати, що перечитувала твір декілька разів, адже історія дівчини Джонсі та сміливого Бермана торкнулася моєї душі.
Відвага і хоробрість Бермана змушують задуматися: чому у теперішні часи залишилось так мало таких людей, як він, і чи зможе хтось так само відчайдушно пожертвувати своїм життям заради життя ледь знайомої людини. Я впевнена, що таких хоробрих і мужніх людей можна перелічити на пальцях, проте вони все ж є, і ми повинні бути вдячними їм.
Дивлячись щороку передачу «Гордість країни», ми бачимо і чуємо історії життя хоробрих людей, що готові ризикнути власним життям заради іншої, можливо й незнайомої людини. А чи задаємо ми собі запитання: «Чи змогли б ми самі так вчинити?». Важко відповісти на нього. Тому, що зараз люди занадто егоїстичні та дбають лише про себе, не задумуючись про горе інших. Деякі виправдовують себе, мовляв: «Не знали, не чули, не бачили». Та перш за все потрібно запитати: чи хотіли вони чути і бачити? Щоразу відважних та хоробрих людей я порівнюю із Берманом, адже він знав про можливі наслідки, проте все ж таки намалював свій шедевр – останній листок плюща, щоб врятувати інше життя.
Ми не цінуємо своє життя доти, доки не потрапимо у складну ситуацію. Проте потрібно пам’ятати, що іноді використати свій шанс може бути занадто пізно.
Тому я вважаю, що кожній людині не варто бути егоїстичною і хоч іноді потрібно допомагати тим, хто потребує нашої допомоги, незважаючи на те, чим вона буде виражена: чи це невелика пожертва дитячим будинкам, людям хворим на рак чи СНІД, чи це буде пожертва власної нирки, тій людині у якої не працюють обидві. Кожен із нас хоч трохи може бути героєм, варто тільки прикласти до цього трошки зусиль і бажання, любові до ближніх.

Черговий номер

Без имени-4

[contact-form-7 id="3827" title="Замовлення вебінарів"]

Придбання акційних журналів

Дорогі вчителі! Добігає кінця КРИЖАНИЙ розпродаж журналів «Зарубіжна література в школах України»! Встигніть придбати …

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”

22 лютого о 19.00 відбудеться вебінар Світлани Дячок
«Менеджмент в освіті,
або Як вбити двох зайців»

Який він – ефективний освітній менеджмент? Якими мають бути стратегія планування та використання інноваційних методів управління?
Дізнайтеся наскільки важлива робота в команді, мотивація та дотримання тайм-менеджменту!

Реєструйтеся на вебінар