fbpx

в школах України

У четвер успішно відбувся вебінар Наталії Немировської «Від “А” до “Я”: використання освітніх онлайн-інструментів як ефективна організація навчального співробітництва»

У четвер успішно відбувся вебінар Наталії Немировської «Від “А”до “Я”: використання освітніх онлайн-інструментів як ефективна організація навчального співробітництва», який тривав 4 академічні години! Дуже вдячні пані Наталії за дивовижний захід! Інформативно, практично, майстерно.

Учасники навчилися працювати з програмами та додатками Kahoot, Triventy, Symbaloo, Padlet, Flippity, Popplet, Wordwall, ZigGrade та багатьма іншими. А ще дізналися, як створити та провести для учнів надзвичайно цікаву інтелектуальну гру Jepardy! Справжньою знахідкою вебінару стали відеоуроки, за допомогою яких пані Наталія крок за кроком пояснює учасникам, як працювати із цими сервісами.
Дорогі вчителі, ведуча підготувала для вас чудові подарунки: відеоуроки, шаблон гри Jepardy та гру «Мовознавчий гравікон».

Якщо Ви бажаєте придбати відеозапис цього заходу, отримати подарунки та сертифікат (4 академічні години) заповнюйте подані поля та натискайте кнопку “Замовити вебінар”

Черговий номер

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”