fbpx

в школах України

У п’ятницю успішно відбувся вебінар Ольги Гузь «Специфіка й роль уроків позакласного читання й розвитку мовлення з української та зарубіжної літератур. 5-11 класи »

У п’ятницю успішно відбувся вебінар Ольги Гузь «Специфіка й роль уроків позакласного читання й розвитку мовлення з української та зарубіжної літератур. 5-11 класи», який тривав 5 академічних годин! Дуже вдячні Ользі Олександрівні за дивовижний захід! Інформативно, майстерно, емоційно.  Дорогі учасники, дякуємо вам за цікаві відповіді у чаті та чекаємо ваші відгуки про вебінар під цим постом.


Дорогі вчителі, Ольга Олександрівна підготувала для вас чудовий подарунок: методичний посібник «Зарубіжна література. Позакласне читання. 5 клас» (51 урок), розробки уроків позакласного читання та розвитку мовлення (понад 70 розробок) (5-11 клас) + електронний супровід. Загальний обсяг матеріалів понад 7 гб.

Колеги, якщо Ви бажаєте придбати відеозапис цього заходу, отримати ці подарунки та сертифікат (5 академічних годин) заповнюйте подані поля та натискайте кнопку “Замовити вебінар”

Черговий номер

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”