fbpx

в школах України

В п’ятницю відбувся чудовий вебінар Вікторії Туряниці «П’ятий клас НУШ: перші кроки за новим Державним стандартом»

В п’ятницю відбувся чудовий вебінар Вікторії Туряниці «П’ятий клас НУШ: перші кроки за новим Державним стандартом», який тривав 3 академічні години!

Дуже вдячні пані Вікторії за змістовний та пізнавальний захід! На вебінарі педагоги ознайомилися із особливостями та інноваціями у змісті нового Державного стандарту базової середньої освіти, Базових та Типових навчальних планів, Типової освітньої програми, Модельних навчальних програм. Учасники розглянули механізм створення Освітньої програми та Робочого навчального плану закладу загальної середньої освіти. 
Ведуча показала педагогам особливості Модельних навчальних програм, зокрема з зарубіжної літератури, їхні відмінності від навчальних програм, розкрити  зміст поняття «академічна свобода і творчість». Також ми простежили новий зміст оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти НУШ..

Колеги, якщо Ви бажаєте придбати відеозапис цього заходу та сертифікат (3 академічні години) заповнюйте подані поля та натискайте кнопку “Замовити вебінар”

Черговий номер

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”