в школах України

Відгук на казку Дж. Р. Кіплінга «Мауглі» «Справжня енциклопедія дикої природи»

Автор: Пельчер Іван, учень 5-го класу Пшеничниківського НВК Долинського району Івано-Франківської області
Захоплення: читання енциклопедій, риболовля, майстрування з батьком.
Вчитель: Сагайдак Луїза Михайлівна

У дитинстві ми знайомимося із багатьма цікавими казками, оповіданнями, віршами. Але на мене велике враження справила книга Дж. Редьярда Кіплінга «Книга Джунглів». Коли я прочитав «Мауглі» – один з творів цієї збірки,- я відчув бажання прочитати її усю. Мене дуже зацікавило життя маленького хлопчика, який опинився в джунглях, і не лише зміг вижити, а й став ватажком серед мешканців цього лісу.
«Книга джунглів» – справжня енциклопедія дикої природи. Прочитавши її, ми починаємо розуміти навколишній світ і відчуваємо, що всі ми – діти природи. Автор так майстерно описує природу джунглів, тому що проникся любов’ю до неї, коли жив в Індії. „Ми з тобою однієї крові – ти і я”. Важко не погодитися з цими словами. Якби кожна людина могла взяти собі за девіз ці слова! Якби могла ставитися до тварин, як до своїх молодших братів! Скільки б тоді було врятовано від свавілля і жорстокості, від знищення і вимирання тварин! Скільки б видів було збережено і врятовано!
Мене найбільше зацікавив – головний персонаж твору Мауглі. Хлопчик ріс у джунглях серед вовченят, немов серед рідних братів і сестер. Він став дуже спритним, сильним, витривалим, але найголовніше – Мауглі дотримувався законів джунглів, які на мою думку людяніші і справедливіші за наші закони. Він перейняв спосіб життя мешканців джунглів, але не втратив розуміння того, що він людина і що може допомогти своїм друзям. Мауглі віддячував їм, чим міг і знищив головного ворога джунглів – Шер-Хана. Мауглі поновив у джунглях закони, які порушував тигр та його підлеглі.
Я вважаю, що ця книга має стати настільною для кожної дитини, яка хоче стати справжньою людиною, яка хоче не тільки любити природу, а й берегти її для наступних поколінь, дбати про наших менших братів.

Черговий номер

58281963_6115398729691_4931406545037557760_n.png

Дзеркало

Наталія Рудницька Одним із викликів, які я ставлю перед собою як фахівець, є рефлексії …

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”

24 квітня о 19.00 відбудеться вебінар Лариси Ціпов’яз
«Як це працює:
10 дієвих ключів до аналізу та інтерпретації новинок у програмі
»

Дорогі вчителі! Приходьте 24 квітня на вебінар Заслуженого вчителя України Лариси Ціпов’яз «Як це працює: 10 дієвих ключів до аналізу
та інтерпретації новинок у програмі»
Окрім сертифікату, відеозапису вебінару та презентації ведучої,
учасники отримають корисний ПОДАРУНОК: ексклюзивні матеріали для ефективної роботи з творами: Р. Баха «Чайка Джонатан Лівінгстон»
та П. Маара «Що не день, то субота», «Машина для здійснення бажань»,
а також авторські сценарії змістовних і веселих інтелектуальних ігор для 5-11 класів, які можна використати для проведення заключних уроків, позакласних заходів та під час червневої практики.

Реєструйтеся на вебінар