в школах України

Відгук на книгу Анатолія Костецького «Незвичайні пригоди і таємниці»

Автор: Курилович Анастасія, учениця 5 класу Рацівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Чигиринського району Черкаської області
Вчитель. Князєва Галина Павлівна

Нещодавно до мене потрапила дуже цікава книга: збірка «Незвичайні пригоди і таємниці» відомого українського письменника Анатолія Костецького. До неї увійшли захоплюючі та повчальні повісті-казки.
Герої цих творів – школярі – опиняються у різних незвичайних, а часом і скрутних ситуаціях, достойно виходити з яких допомагає дружба, сміливість та винахідливість.
Скільки задоволення я отримала! Захоплюючий пригодницький сюжет першої казки збірки «Все як насправді» познайомив мене з однокласниками Сергієм, Олегом та Вітою, які зустрічалися з домовиком Дімою, якого можуть бачити тільки виховані діти Сергій та Олег. Задиркувата, груба, бешкетлива та лінива Віта не тільки не змогла познайомитися з таким незвичайним персонажем, а ще й за свою погану поведінку домовичок відправив її у Навпакиград, де все дійсно було навпаки. Тільки ця подорож змогла навчити дівчину правилам етикету.
Коли я прочитала цю казку, то пригадала свої вчинки. Я ніколи не буду схожа на Віту. Я зрозуміла, що головне вірити в себе, і тоді, можливо, здійсниться навіть нездійсненна мрія.
Я раджу прочитати цю книгу тим, хто хоче стати ввічливим та людяним. Адже саме ця книга – наш мудрий порадник і друг.

Черговий номер

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”


×
Exit mobile version