в школах України

Геокешинг на уроках зарубіжної літератури.

Якщо Ви і Ваші учні любите пригоди, розгадування загадок і всіляких таємниць, тоді приходьте 21 вересня о 19.00 на вебінар Ірини Горобченко “Геокешинг на уроках зарубіжної літератури. Подорож світами Данте Аліг’єрі і Дена Брауна”.

Напевне, у вас виникають запитання: як гру геокешинг, яка полягає у знаходженні сховку, можна пов’язати з уроками зарубіжної літератури? Чи цікаво це вчителю-словеснику? На вебінарі ведуча доведе, що ця технологія може стати новою формою проектної діяльності учнів, дозволить зробити процес навчання особистісно-значущим, творчим, деякою мірою навіть азартним. Гра розглядатиметься не просто як забавка, а перш за все як інструмент обміну знаннями про літературний твір, його особливості, вплив творчості письменника на світовий літературний процес. Ви дізнаєтесь, як завдяки геокешингу ваші учні отримають досвід роботи в команді, навички пошуку, систематизації й аналізу отриманої інформації, зможуть поглибити літературно-мистецькі та історичні знання.
Рушаймо разом у подорож на пошук літературних скарбів шляхами улюблених героїв та навчимося застосувати гру геокешинг у вашій практиці!

Після вебінару Ви отримаєте сертифікат, відеозапис та презентацію ведучої!

Чекаємо на Вас 21 вересня о 19.00!
Щоб взяти участь у вебінарі та ознайомитися детальніше, заходьте, будь ласка, за посиланням.

Черговий номер

Без имени-4

[contact-form-7 id="3827" title="Замовлення вебінарів"]

Придбання акційних журналів

Дорогі вчителі! Добігає кінця КРИЖАНИЙ розпродаж журналів «Зарубіжна література в школах України»! Встигніть придбати …

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”

22 лютого о 19.00 відбудеться вебінар Світлани Дячок
«Менеджмент в освіті,
або Як вбити двох зайців»

Який він – ефективний освітній менеджмент? Якими мають бути стратегія планування та використання інноваційних методів управління?
Дізнайтеся наскільки важлива робота в команді, мотивація та дотримання тайм-менеджменту!

Реєструйтеся на вебінар