в школах України

«ЗЛ» №7-8

Дорогі вчителі, у другій половині серпня вийде у світ спарений номер журналу «ЗЛ» №7-8 (липень-серпень)!
У №7-8 часопису «Зарубіжна література в школах України» ви знайдете календарно-тематичне планування (рівень стандарту та профільний рівень) та 10 перших уроків для 10 класу, які для вас підготувала вчитель-методист Ольга Гузь.
Якщо Ви не встигли передплатити часопис на пошті, у вас ще є можливість оформити редакційну передплату (електронну або паперову версії). ! Вартість електронної передплати на місяць 35 грн (надсилаємо на електронну пошту), паперової – 45 грн (надсилаємо рекомендованим листом).
Як передплатити? Це дуже просто – надіслати замовлення на нашу електронну адресу antrosvit@ukr.net для отримання рахунку! Також можна передплатити журнал у нас на сайті за допомогою кнопки «Оформити передплату»
https://zl.kiev.ua/oformyty-pidpysku/
УВАГА! Усі передплатники на 6 місяців отримають у ПОДАРУНОК: електронний методичний посібник, журнал “ЗЛ” №5 та №6 (формат pdf) та 2 відеозаписи вебінарів 2018 року (на Ваш вибір)
Редакційна передплата – це насправді дуже зручно і надійно! Спробуйте та переконайтесь!

Черговий номер

58281963_6115398729691_4931406545037557760_n.png

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”

24 квітня о 19.00 відбудеться вебінар Лариси Ціпов’яз
«Як це працює:
10 дієвих ключів до аналізу та інтерпретації новинок у програмі
»

Дорогі вчителі! Приходьте 24 квітня на вебінар Заслуженого вчителя України Лариси Ціпов’яз «Як це працює: 10 дієвих ключів до аналізу
та інтерпретації новинок у програмі»
Окрім сертифікату, відеозапису вебінару та презентації ведучої,
учасники отримають корисний ПОДАРУНОК: ексклюзивні матеріали для ефективної роботи з творами: Р. Баха «Чайка Джонатан Лівінгстон»
та П. Маара «Що не день, то субота», «Машина для здійснення бажань»,
а також авторські сценарії змістовних і веселих інтелектуальних ігор для 5-11 класів, які можна використати для проведення заключних уроків, позакласних заходів та під час червневої практики.

Реєструйтеся на вебінар