в школах України

«ЗЛ» №7-8

Дорогі вчителі, у другій половині серпня вийде у світ спарений номер журналу «ЗЛ» №7-8 (липень-серпень)!
У №7-8 часопису «Зарубіжна література в школах України» ви знайдете календарно-тематичне планування (рівень стандарту та профільний рівень) та 10 перших уроків для 10 класу, які для вас підготувала вчитель-методист Ольга Гузь.
Якщо Ви не встигли передплатити часопис на пошті, у вас ще є можливість оформити редакційну передплату (електронну або паперову версії). ! Вартість електронної передплати на місяць 35 грн (надсилаємо на електронну пошту), паперової – 45 грн (надсилаємо рекомендованим листом).
Як передплатити? Це дуже просто – надіслати замовлення на нашу електронну адресу antrosvit@ukr.net для отримання рахунку! Також можна передплатити журнал у нас на сайті за допомогою кнопки «Оформити передплату»
https://zl.kiev.ua/oformyty-pidpysku/
УВАГА! Усі передплатники на 6 місяців отримають у ПОДАРУНОК: електронний методичний посібник, журнал “ЗЛ” №5 та №6 (формат pdf) та 2 відеозаписи вебінарів 2018 року (на Ваш вибір)
Редакційна передплата – це насправді дуже зручно і надійно! Спробуйте та переконайтесь!

Черговий номер

«ЗЛ» №7-8

Дорогі вчителі, у другій половині серпня вийде у світ спарений номер журналу «ЗЛ» №7-8 (липень-серпень)! У …

АБОНЕМЕНТ

Вітаю, дорогі освітяни! З вами Дмитро Лебедь, видавець та головний редактор журналу «Зарубіжна література в …

Бойко Людмила

Бойко Людмила БорисівнаВчитель української мови та літератури навчально-виховного об'єднання №6 м. Кропивницького Сертифікований вчитель-експерт Microsoft, тренер …

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”