fbpx

в школах України

Страшний розпродаж

Придбайте 3 відеозаписи вебінарів на ваш вибір зі знижкою 60% УСЬОГО за 109 грн та отримайте сертифікати про участь. Ваша економія 200 грн! Поспішайте! Акція триває до 4 листопада!

Як придбати? Це дуже просто! Оберіть вебінари зі списку та заповніть свої дані у поданих нижче графах. Після цього на Вашу електронну пошту надійде рахунок! Якщо ви не бачите листа з рахунком, перегляньте, будь ласка, папку СПАМ.

Увага! Повідомте нас, будь ласка, про здійснення оплати, щоб ми знали від кого саме надійшли кошти.
Це важливо для отримання Вами замовлення! Повідомити можна на ел. адресу antrosvit@ukr.net або за телефоном 050 93 717 78 (є також вайбер)

Список вебінарів

№ 1. Розвиток читацьких компетенцій засобами навчального діалогу. Основні науково-теоретичні підходи й техніки методики навчального діалогу (ведуча О. Гузь)
№ 2. Створення комфортного шляху дослідження потоку свідомості головного героя в морально-психологічному есе «Джакомо Джойс» Джеймса Джойса (ведуча О. Гузь)
№ 3. Особливості методики вивчення великих жанрових форм за шкільною програмою із зарубіжної та української літератури (О. Гузь)
№ 4. Шляхи вивчення великих жанрових форм у 10-11 класах за новою Програмою (2017 року) із зарубіжної та української літератури (ведуча О. Гузь)
№ 5. Як організувати навчання відповідно до психофізіологічних особливостей учнів (ведуча І. Хроменко)
№ 6. Звукопис та колористика як складові лінгвостилістичного аналізу ліричного твору (на прикладі поезії українських та зарубіжних митців) (ведуча І. Горобченко)
№ 7. Автостопом по новаціях. Прикладний довідник програм та додатків для вчительства (ведуча О. Горобченко)
№ 8. Особливості вивчення творів М. Булгакова («Собаче серце» та «Майстер і Маргарита») (ведуча О. Гузь)
№ 9. Використання сучасних європейських технологій у вивченні зарубіжної літератури: Storytelling (ведуча О. Ніколенко)
№ 10. Minecraft як засіб підготовки до ЗНО (ведуча Л. Бойко)
№ 11. Політ думок на крилах душі (мотив польоту і крил у творчості письменників від античності до сучасності) (ведуча І. Горобченко)
№ 12. Потримати Чеширського кота на руках. Використовуємо технології VR та AR у школі (ведуча О. Горобченко)
№ 13. «Секрети успіху класного керівника від Ольги Гузь» (з досвіду виховної роботи та проведення свят Останнього дзвоника й Випускного вечора) (ведуча О. Гузь)
№ 14. STEM-освіта на уроках літератури: особливості впровадження (ведуча С. Дячок)
№ 15. Нова програма для 10 класу: сучасна література в юнацькому читанні (ведуча В. Туряниця)
№ 16. Покоління цифрових джунглів. Особливий підхід до особливих дітей (ведуча О. Горобченко)
№ 17. «Стратегії вивчення сучасної зарубіжної літератури. 5-9 класи» (за новою програмою) (ведуча О. Гузь)
№ 18. Таємниці щасливого учителя і успішного учня (ведуча І. Горобченко)
№ 19. Японська література в школах України (ведуча О. Ніколенко)
№ 20. Міфічні істоти і де їх шукати: древній міф у шкільній програмі та художній літературі (ведуча І. Горобченко)
№ 21. Таємниці гротеску: Гофман – Гоголь – Булгаков (ведуча О. Ніколенко)
№ 22. Практичне втілення принципів концентричності й алюзивності при вивченні творів зарубіжної літератури в 10 класі (Гомер, Данте, Шекспір) (ведуча О. Гузь) (+ПОДАРУНОК ВЕДУЧОЇ: розробки уроків за творами Гомера, Данте й Шекспіра та електронні додатки до вивчення цих творів.)
№ 23. Геокешинг на уроках зарубіжної літератури. Подорож світами Данте Аліг’єрі і Дена Брауна (ведуча І. Горобченко)
№ 24. Освітні тренди на уроці зарубіжної літератури? Легко! Зручно! Ефективно! (ведуча Л. Сич) (+ПОДАРУНОК ВЕДУЧОЇ: авторська методична розробка – робочий зошит із зарубіжної літератури для 7 класу (із використанням хмаринок тегів, QR-кодів, інтелект-карт, мемів, анаграм та інших цікавинок)
№ 25. Використання ігрових форм роботи на уроках зарубіжної літератури (ведучий О. Каєнко)
№ 26. Google сервіси для вчителювання та повсякденних задач (ведуча О. Горобченко)
№ 27. Формування читацьких інтересів за допомогою хмарних технологій. Буктрейлер – сучасна форма реклами книг (ведучі Н. Немировська та С.Каляфіцький) (+ПОДАРУНОК ВЕДУЧОЇ: тести з української мови та літератури)
№ 28. Особливості вивчення поезії в школі (на прикладі творчості Шарля Бодлера, Поля Верлена, Артюра Рембо та Йости Тумаса Транстремера) (ведуча О. Гузь) (+ПОДАРУНОК ВЕДУЧОЇ: розробки уроків та мультимедійний супровід з вивчення творів цих поетів.)
№ 29. HAMLET: Shakespeare&Андрухович (ведуча О. Орлова)
№ 30. Барви слова у єднанні з акустикою живопису як інструмент всебічного розвитку особистості (ведуча Л. Сич)
№ 31. Урок у стилі МАРШМЕЛОУ (ведуча Л. Бойко)
№ 32. Міфічні істоти. Частина ІІ. Чоловіча магія, література і карти Таро (ведуча І. Горобченко)
№ 33. Командні інтелектуальні ігри як перспективна складова освітнього простору (ведучий О. Каєнко)
№ 34. Методичні ключі до вивчення драматургії у школі (8-11 класи) (ведуча О. Гузь) (+ПОДАРУНОК ВЕДУЧОЇ: розробки до вивчення драматичних творів; електронний супровід до проведення уроків; відеотека екранізацій шедеврів світової драматургії.)
№ 35. Розслідування таємниць жанру детективу ведуть учні: де ж учитель? (ведуча О. Гузь) (+ПОДАРУНОК ВЕДУЧОЇ: розробки уроків та електронний супровід)
№ 36. Паралелі та меридіани літературного глобуса: елементи компаративного аналізу на уроках літератури (ведуча В. Туряниця) (+ПОДАРУНОК ВЕДУЧОЇ: зручна узагальнена таблиця творів письменників різних літератур для порівняльного аналізу та конспекти уроків)
№ 37. Колір попелу: війна, спогад і біль (ведучий Б. Стороха)
№ 38. Мумітролінг та трохи тролінгу – лайфхаки для ефективного уроку (ведуча Л. Ціпов’яз)
№ 39. Менеджмент в освіті, або Як вбити двох зайців (ведуча С. Дячок) (+ПОДАРУНОК ВЕДУЧОЇ: план виховної роботи на рік; календарно-тематичне планування редагування Вікіпедії; портфоліо класного керівника; зразки протоколів та конспекти засідань Ради школи, педагогічної ради, батьківського комітету, Ради профілактики правопорушень, Піклувальної ради, методичних об’єднань класних керівників та учителів-філологів; шаблони/зразки наказів)
№ 40. 10 методичних родзинок для цікавого уроку ЗЛ (ведуча Л. Сич) (+ПОДАРУНОК ВЕДУЧОЇ: картки та презентації для вивчення біографії автора твору; картки для аналізу художнього твору; картки для роботи з текстом; мудрі цитати із книг; шаблони ФБ-профілів літературних героїв та авторів творі)
№ 41. 5 наукових, 5 методичних і 5 практичних секретів вивчення творів постмодернізму в школі (ведуча О. Гузь) (+ПОДАРУНОК ВЕДУЧОЇ: понад 100 розробок уроків для 5-11 класів)
№ 42. Нові імена в шкільній програмі для 11 класу (ведуча Л. Юлдашева)
№ 43. Піди туди, не знаю куди. Принеси те, не знаю яке АБО Як написати зв’язне висловлення на 20 балів (ведуча Л. Бойко)
№ 44. Практичний кейс: сучасні освітні інструменти в роботі вчителя із учнями покоління Z (ведуча Н. Немировська) (+ПОДАРУНОК ВЕДУЧОЇ: презентація «Мовознавча гра-квест «Прислівник» + корисні слайди)
№ 45. Ігрові методи як ефективні методичні родзинки сучасного уроку (ведуча Л. Сич) (+ПОДАРУНОК ВЕДУЧОЇ: збірка ігрових вправ для уроків ЗЛ; літературні пазли для 8-9 класів; шаблони ігор, за якими ви створите власні; 2 сценарії валеохвилинок; матеріали для організації театрального гуртка в школі.)
№ 46. Як це працює: 10 дієвих ключів до аналізу та інтерпретації новинок у програмі (ведуча Л. Ціпов’яз) (+ПОДАРУНОК ВЕДУЧОЇ: матеріали до вивчення притчі «Чайка Джонатан Лівінгстон» Р. Баха і творів П. Маара «Що не день, то субота», «Машина для здійснення бажань»), сценарії інтелектуальних ігор для 5-11 класів, позакласних заходів.) (ведуча Лариса Ціпов’яз)
№ 47. “Краса, сильніша за життя”. Кавабата Ясунарі “Тисячокрилий журавель” (ведучий Б. Стороха)
№ 48. Як зробити вивчення творів доби Просвітництва зрозумілим і комфортним? («Мандри Лемюеля Гуллівера» Джонатана Свіфта (9 клас) та «Фауст» Йоганна Вольфганга Гете (11 клас) (ведуча О. Гузь)
№ 49. ІМПРЕСІОНІЗМ у зарубіжній літературі та в інших видах мистецтва (ведуча О. Ніколенко)
№ 50. Гра тіней доби Античності на уроці ЗЛ або як не втратити читача (ведуча Л. Сич) (+ПОДАРУНОК ВЕДУЧОЇ: матеріали до вивчення теми “Античність”)
№ 51. Жанр антиутопії у старшій школі: вивчаємо вперше (ведуча В. Туряниця)
№ 52. Шкільна література: прочитати (не)можливо (ведуча Л. Сакович)
№ 53. Прогресивні стратегії й практичні поради: інтелектуально-методичне перезавантаження сучасного вчителя-словесника. Частина 1 (ведуча О. Гузь)
№ 54. Тіні доби Античності на сучасному уроці вивчення римської літератури (ведуча Л. Сич)
№ 55. Нове в програмі з української літератури: шукаємо п’ятий кут. Спроба перша: Іван Франко “Захар Беркут” (ведуча Л. Бойко)

Черговий номер

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”