в школах України

Казковий час

Автор: Поліщук Маріанна, учениця 5 класу (гімназії) Шумського НВК (загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – гімназія) Тернопільської області.
Захоплення: учасник «Зразкового танцювального колективу», займається в гуртку бісероплетіння. Найулюбленіше заняття – проводити час із маленькою сестричкою.
Вчитель: Ходюк О. С.

У чарівному світі Дісней усі казкові герої вирішили зустрічати Новий рік разом. Зібралися вони у красивому замку. Красуня та Чудовисько весело кружляли в парі. Білосніжка та Червона Шапочка сиділи біля столу та розповідали одна одній цікаві історії. Снігова Королева, коли збиралася на новорічний бал, розсердилася й розбила дзеркало. А Герда зі своїм другом пробігали, весело сміючись, біля нього і скалки знову потрапили Каєві в око та серце. І його душа перестала відчувати добро.
У той самий час у чарівному саду в затишному місці сиділи круг багаття Дванадцять Місяців. А по деревах з гілки на гілку скакав Мауглі, який не міг дочекатися святкової вечері. Інші казкові герої були стурбовані тим, що в останню хвилину перед початком Новорічного свята з балу втекла Попелюшка. Але вони зраділи, дізнавшись, що коли дівчина спіткнулася й мало не загубила соболевий черевичок на виході з чарівного світу Дісней, з?явилася хрещена мама Попелюшки й за допомогою чарівної палички усе виправила. Принцеса більше не боялася перетворитися на «Чорногузку». Тепер вона стала справжньою королевою балу. Крижане серце Кая знову стало добрим і співчутливим. Він турботливо та ввічливо почав ставитися до друзів. Усі казкові герої поспішили за новорічний стіл, де радісно вітали один одного із гарним закінченням передсвяткових пригод.

Черговий номер

Каєнко Олександр

Каєнко ОлександрУчитель-методист зарубіжної літератури Новоукраїнського НВК – гімназії «Лідер». Заслужений учитель України, відмінник освіти, лауреат …

Сич Леся

Леся СичВикладач зарубіжної літератури в Немирівському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. М.Д. Леонтовича-гімназія» та …

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”