в школах України

Казковий час

Автор: Поліщук Маріанна, учениця 5 класу (гімназії) Шумського НВК (загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – гімназія) Тернопільської області.
Захоплення: учасник «Зразкового танцювального колективу», займається в гуртку бісероплетіння. Найулюбленіше заняття – проводити час із маленькою сестричкою.
Вчитель: Ходюк О. С.

У чарівному світі Дісней усі казкові герої вирішили зустрічати Новий рік разом. Зібралися вони у красивому замку. Красуня та Чудовисько весело кружляли в парі. Білосніжка та Червона Шапочка сиділи біля столу та розповідали одна одній цікаві історії. Снігова Королева, коли збиралася на новорічний бал, розсердилася й розбила дзеркало. А Герда зі своїм другом пробігали, весело сміючись, біля нього і скалки знову потрапили Каєві в око та серце. І його душа перестала відчувати добро.
У той самий час у чарівному саду в затишному місці сиділи круг багаття Дванадцять Місяців. А по деревах з гілки на гілку скакав Мауглі, який не міг дочекатися святкової вечері. Інші казкові герої були стурбовані тим, що в останню хвилину перед початком Новорічного свята з балу втекла Попелюшка. Але вони зраділи, дізнавшись, що коли дівчина спіткнулася й мало не загубила соболевий черевичок на виході з чарівного світу Дісней, з?явилася хрещена мама Попелюшки й за допомогою чарівної палички усе виправила. Принцеса більше не боялася перетворитися на «Чорногузку». Тепер вона стала справжньою королевою балу. Крижане серце Кая знову стало добрим і співчутливим. Він турботливо та ввічливо почав ставитися до друзів. Усі казкові герої поспішили за новорічний стіл, де радісно вітали один одного із гарним закінченням передсвяткових пригод.

Черговий номер

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”


×
Exit mobile version