Мудрість щирого подарунку. Аналіз оповідання О.Генрі «Дари волхвів»

Вам також має сподобатись...

8 Відповідей

 1. admin сказав:

  Світлана Турчина: Чудовий урок! Презентація дуже цікава, допомагає мислити, а головне – відчувати по- справжньому дух Різдва і ідею твору О.Генрі!

 2. admin сказав:

  Лариса: Дуже цікавий та творчий урок!!!Дана глибока інтерпритація художнього твору та образів Джима і Делли. Презентація – неперевершена!!! Відповідає всім вимогам, допомагає краще зрозуміти художній твір та гармонійно розкриває мету уроку. Вражаючий буктрейлер!!! Відразу хочеться Різдва та щирих, душевних подарунків.

 3. admin сказав:

  Анна-Марія Богосвятська: Беззаперечно, це одна із найсильніших робіт, надісланих на конкурс, яка розкриває нам не тільки натхненну, високу душу автора, але й учителя з високим рівнем ІКТ-компетентності. Можна тільки повчитися, яку казку можливо створити на уроці. Дух Різдва, дух біблійних ремінісценцій у новелі О.Генрі передано якнайкраще.
  Передивилася усе: буктрейлер до твору, рекламні буклети. Незвичайно, цікаво, красиво! Це – сучасний урок літератури, який поєднує новації та класику.
  До того ж, на цьому занятті багато працюють і висловлюють свої думки учні, добре продумана робота в групах, проблемні питання. Головне слово уроку – МУДРІСТЬ, навколо нього побудований увесь хід заняття.
  Бажаю перемоги у конкурсі!
  У пані Адріани, до речі, є чудовий персональний сайт “Світ літератури” (http://svitliteraturu.ucoz.ua/).

 4. admin сказав:

  Оксана: Найкраща робота, представлена на конкурс!!!
  Чудовий урок, який є мірилом інтелектуального скарбу, ерудиції вчительки.
  Презентація вражає високою майстерністю та довершеністю.Переглядаєш і подумки переносишся у казковий світ добра, щастя, людяності.
  Можна порадіти за таких вчителів!!!
  Бажаю перемоги у конкурсі!

 5. admin сказав:

  Наталія Вихрист: Уже сказано багато гарних слів – я лише приєднуюсь! Майстерний і урок, і презентація.
  А сайтом “Світ літератури” користуюсь давненько -чудові матеріали. Корисні, гарні, легко скачувати і працювати.

 6. admin сказав:

  Ольга Чоловська: В захопленні і від уроку, і від презентації, і від сайту. Світ значно скоріше змінився б на краще, якби побільше таких вчителів було в ньому. На такому уроці учні не тільки навчаться аналізувати, інтерпретувати текст, а й здобудуть мудрість, якою їх наділить письменник, учитель, і друзі-однокласники. А хіба не це головне завдання предмету світова література. Після перегляду роботи залишилося відчуття свята у душі.

 7. admin сказав:

  Анна-Марія Богосвятська: Пані Адріано, вітаю з перемогою у конкурсі і дуже-дуже за вас радію. Ваш конспект з самого початку був у фаворитах, у даному випадку рішення журі ніхто не посміє оскаржити: стільки щирих коментарів від учителів зі всієї України. Як пощастило вашим учням!
  Бажаю нових перемог і нових творчих проектів!

 8. admin сказав:

  Ольга Чоловська: Ваша перемога і справді була передбаченою, адже в урок вкладено стільки душі, фантазії і любові до дітей!

Залишити відповідь