в школах України

Відгук про прочитаний твір О.Генрі «Останній листок»

Автор: Шишова Альона, учениця 7 – Б класу Судилківської ЗОШ І – ІІІ ступенів Шепетівського району Хмельницької області
Вчитель. Денисюк Ольга Григорівна

Людський світ такий дивовижний. У цьому бурхливому вирії почуттів та емоцій щомиті відбуваються події. Хіба ми можемо знати, де доведеться зустрітися з болем, розчаруванням, а де на нас чекає радість, перемога, підтримка друзів?
Над такими питаннями задумалась я, коли прочитала новелу О.Генрі «Останній листок».
Здається, кожен рядочок твору малює картину звичайного життя. Але це лише на перший погляд. Я розуміла, що все не так просто: і невидимий пришелець на ім’я Пневмонія, і затишна кімнатка подруг-художниць, і їхній дивакуватий сусід Берман.
Найбільше мене вразив цей художник-невдаха. Він малює на стіні будинку свій шедевр – листочок плюща, який повертає хворій дівчині надію на одуження. Але його вчинок дорого коштував – життя самого художника.
Я гадаю, що Джонсі в подальшому житті має гідно прожити своє життя, це буде її щирою подякою Берману.
Новела О.Генрі вчить ніколи не падати у відчай, вірити у диво і бути готовим творити самому ці дива. Адже вони, дива, трапляються!

Черговий номер

Каєнко Олександр

Каєнко ОлександрУчитель-методист зарубіжної літератури Новоукраїнського НВК – гімназії «Лідер». Заслужений учитель України, відмінник освіти, лауреат …

Сич Леся

Леся СичВикладач зарубіжної літератури в Немирівському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. М.Д. Леонтовича-гімназія» та …

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”