в школах України

Професор Ольга Ніколенко провела всеукраїнський вебінар для вчителів зарубіжної літератури і представила новий книжковий благодійний проект для педагогів та молоді

8 вересня 2018 р. доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри світової літератури, Почесний професор ПНПУ імені В.Г. Короленка Ольга Ніколенко провела науково-методичний вебінар для вчителів зарубіжної літератури України на тему «Таємниці гротеску: Гоголь, Гофман, Булгаков». Організатором заходу став всеукраїнський науково-методичний журнал «Зарубіжна література в школах України» (головний редактор і видавець Дмитро Лебедь). У вебінарі взяли участь сотні педагогів із різних регіонів України. Ольга Ніколенко висвітлила питання формування та історії гротеску, особливості художнього світу Е.Т.А. Гофмана, традиції й новаторство М.В. Гоголя в галузі гротеску, маловідомі факти із життя і творчості М.О. Булгакова в контексті традицій української та світової літератури, а також методичні підходи до вивчення спадщини митців у школі.

Під час вебінару професор Ольга Ніколенко та видавець Дмитро Лебедь представили новий книжковий благодійний проект – сайт «Тисяча журавлів» для вчителів зарубіжної літератури та учнів України. Це спільний проект журналу «Зарубіжна література в школах України» і видавництва «Грамота», Ольги Ніколенко і Дмитра Лебедя. Тут у вільному доступі розміщено нові навчальні програми, підручники із зарубіжної літератури, хрестоматії, зошити, експрес-уроки, статті, монографії, інтерв’ю, інформація про втілення літературних творів у мистецтві, конкурси для вчителів та учнів та інші корисні матеріали. Мета сайту – підтримка національної програми читання художньої літератури та розвиток дистанційної освіти вчителів, студентів та учнів України.

Вийти на сайт «Тисяча журавлів» можна за посиланням:

1000журавлів.укр

Черговий номер

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”


×
Exit mobile version