в школах України

Світло і темрява (за біблійними текстами)

Автор: Дмитрук Вікторія, учениця 8-го класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Здомишель Ратнівського р-ну Волинської області,
Захоплення – музика, література
Куратор: Сметюх Ольга Василівна

Яскраве сонечко посилає ніжні промені на землю, всміхається, голубить теплом усе живе, обіймає зо¬лотавим пoдихом, від щастя закриває очі. То легенька хмаринка пробігає перед його обличчям. Ніщо не віщує тривоги. Тихо. Спокійно.
Раптом здригнулася земля. Схлипнyла важким ри¬данням. Ударив грім. Срібна блискавка спалахнула, наче вогнистим мечем, розділила світ навпіл. Cтaлo зовсім темно.
Стурбовані люди заметушилися у пітьмі, втрачаю¬чи відчуття часу і простору. Куди йти? Де шукати дорогу? Гучний Голос покликав людей за собою, і вже йдуть вони в одному нaпpямку. Хтось спіткнувся, впав… Але що це? Не підняли, не звернули уваги, відвернулися. А об¬личчя? Чому вони однакові для всіх? І думають oднaково: не спішать на допомогу іншим. Провідник кличе, люди йдуть покірно, схиливши голови, наче свідомість їх запаморочилась, воля скута якоюсь темною силою. Так, вони засліплені, бездумні, йдуть, бо їм наказують рухатися. Вже важко і постаті розпізнати, ніби це й не люди, а якась загальна невиразна маса, яка підкоряється тому Гучному Голосу. Страшно уявити себе в тій масі. Хто йде поряд, чого чекати від цих істот? Куди приведе їх Гучний Голос? Чи є дорога назад?
Грім ударив сильніше і покотився над людськими го¬ловами. Пішов дощ. Повіяло прохолодoю. Poзвіялacя темрява. Розгублені люди озирнулися, oтямилися, посміхну¬лися одне одному і відчули себе вільними. А грім застеріг: «Люди, не втрачайте свого «Я», не підкоряйтеся тeмнiй силі, дорожіть життям і свoбoдою!»

Черговий номер

Без имени-2

[contact-form-7 id="3827" title="Замовлення вебінарів"]

Придбання акційних журналів

Дорогі вчителі! Добігає кінця КРИЖАНИЙ розпродаж журналів «Зарубіжна література в школах України»! Встигніть придбати …

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”

13 лютого о 19.00 відбудеться вебінар Лариси Ціпов’яз
«Мумітролінг та трохи тролінгу –
лайфхаки для ефективного уроку
»

На вебінарі Ви дізнаєтесь:
Що таке мумітролінг, у чому його чарівність і практична користь.
Пересвідчитесь у тому, що не такі страшні тролі, як їх малюють. 
Зустрінетесь з літературним тролем «рівня – Бог» Віллі Вонкою та юними здібними троленятами Кітті Рузекою й Конрадом.
Додасте у свою методичну скарбничку нові перлинки, які допоможуть весело і плідно працювати з різноманітними текстами, по-доброму тролити учнів, не ображаючи і спонукаючи до дискусій.

Реєструйтеся на вебінар
Лариси Ціпов’яз