в школах України

«ЗЛ» №7-8

Дорогі вчителі, у другій половині серпня вийде у світ спарений номер журналу «ЗЛ» №7-8 (липень-серпень)!
У №7-8 часопису «Зарубіжна література в школах України» ви знайдете календарно-тематичне планування (рівень стандарту та профільний рівень) та 10 перших уроків для 10 класу, які для вас підготувала вчитель-методист Ольга Гузь.
Якщо Ви не встигли передплатити часопис на пошті, у вас ще є можливість оформити редакційну передплату (електронну або паперову версії). ! Вартість електронної передплати на місяць 35 грн (надсилаємо на електронну пошту), паперової – 45 грн (надсилаємо рекомендованим листом).
Як передплатити? Це дуже просто – надіслати замовлення на нашу електронну адресу antrosvit@ukr.net для отримання рахунку! Також можна передплатити журнал у нас на сайті за допомогою кнопки «Оформити передплату»
https://zl.kiev.ua/oformyty-pidpysku/
УВАГА! Усі передплатники на 6 місяців отримають у ПОДАРУНОК: електронний методичний посібник, журнал “ЗЛ” №5 та №6 (формат pdf) та 2 відеозаписи вебінарів 2018 року (на Ваш вибір)
Редакційна передплата – це насправді дуже зручно і надійно! Спробуйте та переконайтесь!

Вітаю, дорогі освітяни! З вами Дмитро Лебедь, видавець та головний редактор журналу «Зарубіжна література в школах України». Знаю, що незважаючи на літній відпочинок, ви вже почали готуватися до нового навчального року: шукаєте нові знання та намагаєтесь оволодіти цікавими методичними прийомами. У мене є інформація, яка може стати вам у пригоді!

Після завершення літніх канікул, з вересня місяця, ми розпочинаємо новий навчальний марафон. ЩОТИЖНЯ на вебінарах наші професійні ведучі будуть ділитися своїми знаннями, досвідом та фаховою майстерністю! Вони вже готують для вас низку актуальних тем, які будуть корисні методистам, вчителям-предметникам та студентам! Усі учасники вебінарів гарантовано отримають сертифікати із вказаною кількістю годин, відеозаписи заходів, презентації ведучих та подарунки від журналу.

Хочу нагадати, що 2017-2018 навчальному році журнал організував і успішно провів 24 вебінари, учасниками яких стали більше 3000 вчителів!
У цьому навчальному році буде ще більше цікавих вебінарів, які не варто пропускати! І тепер у вас з’явилася можливість придбати АБОНЕМЕНТ, який допоможе вам узяти участь у більшої кількості заходів та зекономити кошти!

Ми пропонуємо 3 варіанти абонементів.
БАЗОВИЙ – вартість 200 грн (2 вебінари + 1 БЕЗКОШТОВНО (на Ваш вибір) (звичайна вартість участі у 3 вебінарах 300 грн)
СТАНДАРТНИЙ – вартість 300 грн (3 вебінари + 2 БЕЗКОШТОВНО (на Ваш вибір) (звичайна вартість участі у 5 вебінарах 500 грн)
МАКСИМАЛЬНИЙ (кількість обмежена) – вартість 1500 грн (участь у ВСІХ вебінарах 2018–2019 н. р. + БОНУС (безкоштовний доступ до минулорічних вебінарів)

Як придбати абонемент? Надсилайте замовлення на адресу antrosvit@ukr.net для отримання рахунку. Для Вашої зручності Ви можете здійснити оплату на нашому сайті за допомогою кнопки «Онлайн оплата».
https://www.liqpay.ua/ru/checkout/card/i98162465097

Обирайте зручний та вигідний для вас варіант! Пропозиція діє до 1 вересня!

Конкурс для вчителів «Запрошую на відкритий урок!»
Термін подачі конкурсних робіт до 30 вересня!

Мета конкурсу: узагальнення та поширення педагогічного досвіду; обмін методичними знахідками.
Надсилайте на конкурс власну розробку відкритого уроку. У конкурсній роботі ви матимете змогу поділитися своїми надбаннями із колегами, продемонструвати педагогічну майстерність, інноваційні досягнення та представити ваші улюблені методи, прийоми, педагогічні «родзинки», які
застосовуєте на уроці.
Розробку можна доповнити презентацією, світлинами.
Якщо Ви вже маєте певний досвід проведення відкритих уроків, напишіть преамбулу, в якій поділіться з колегами живою практикою, цікавими творчими ідеями, дайте певні поради колегам.
Для участі у конкурсі треба надіслати заявку та відскановану квитанцію про передплату на журнал «Зарубіжна література в школах України» на 2018 рік (від 3 місяців).
У заявці необхідно вказати своє прізвище, ім`я, по батькові, місце роботи (повна назва школи) та стаж, домашню адресу, поштовий індекс, контактний телефон. Додайте, будь ласка, також свою світлину.
Всі учасники конкурсу отримають сертифікати, переможці – дипломи та подарунки.
Надсилайте матеріали на електронну адресу редакції: antrosvit@ukr.net
Роботи учасників будуть друкуватися щономера у рубриці з однойменною назвою.
Чекаємо на ваші конкурсні роботи! Успіхів та творчого натхнення!

Автор презентацій: Мазур О.Л., вчитель світової літератури м.Рівного ЗОШ №28
(більше…)

Автор презентацій: Бушакова О. В., учитель-методист НВК “СЗШ І-ІІІ ступенів №4 – ліцей з економічним та юридичним профілями навчання” м.Могилева-Подільського Вінницької області.
(більше…)

Автор: Тамара Денисюк,
(більше…)

Автор: Бак Світлана, учитель зарубіжної літератури Троянської ЗШ І-ІІІ ступенів, Голованівського району Кіровоградської області
(більше…)

Автор: Бей Галина Степанівна, учитель української мови і літератури, зарубіжної літератури Горішньослобідської ЗОШ І-ІІ ступенів Монастириського району
(більше…)

Автор: Василюк Олена Олександрівна
Комп’ютерна верстка, дизайн: Синявіцька О.В.
(більше…)

Автор: Бак Світлана, учитель зарубіжної літератури Троянської ЗШ І-ІІІ ступенів, Голованівського району Кіровоградської області
(більше…)

Урок-засідання круглого столу.
Додаток до статті в журналі “ЗЛ” №5, 2011, стор. 46-48
Автор: Приходько Людмила Іванівна, вчитель зарубіжної літератури гімназії №3 м. Ніжин
презентація Людмили Приходько

Автор: Грисенко Л.П. викладач Кременчуцького педагогічного училища ім. А.С.Макаренка

Методичний посібник «Оглядові теми із зарубіжної літератури в опорних схемах» для 10-11 класів у стислій формі ознайомлює з провідними тенденціями розвитку літературного процесу другої половини ХІХ-ХХ століття, дає уявлення про найважливіші літературні явища в контексті доби.
(більше…)

Автор-упорядик: Ігор Цiко

Опорні конспекти з вивчення оглядових і монографічних тем зарубіжної літератури на культурологічній основі значно полегшують освітню діяльність учня з предмета, створюють підґрунтя для глибокого і систематизованого засвоєння програмового матеріалу на основі фонових відомостей, використовуючи міжпредметні й міжлітературні зв’язки. Якісне естетичне оформлення й використання схем у поєднанні зі зразками несловесних видів мистецтва сприяють розвитку зорової пам’яті, асоціативного і логічного типів мислення, вихованню естетичних смаків у поціновувача художнього слова, заохочують до творчого самовираження. Школярі мають можливість оцінити доробок письменника чи епоху, ознайомившись також із творами живопису, скульптури, архітектури, ілюстративним матеріалом, опрацювавши лаконічно викладену інформацію.
В опорних конспектах використані та узагальнені методичні знахідки як самого автора-упорядника, так і вчителів світової літератури України, науковців (І.Ради, О.Ніколенко, В.Рогозинського, О.Первака, О.Каєнка та ін.).

Ч_Дiккенс Пригоди Олiвера Твiста
Iсторiя Троянської вiйни у епосi Гомера
Антична лiтература
Бароко
Божественна комедiя – вершинний твiр Данте
В_Гюго_ Три чоловiчих серця
В_Шекспiр_ Театр_ Гамлет
Звiдки був рiд латинський (Вергiлiй_ Енеїда)
Камяна симфонiя собору В_Гюго
Класицизм
Лiричний щоденник поета Байрона
На шляху до Всесвiтнього Щастя (Гете_ Фауст)
О_Пушкiн_ Євгенiй Онєгiн
О_Пушкiн_ Лiрика
О_Пушкiн_ Цигани
Просвiтництво
Реалiзм
Ренесанс
Романтизм
Романтичнi й реалiстичнi тенденцiї в росiйськiй лiтературi
Свiт вiльшаного королiвства (Гете_ Вiльшаний король)
Середньовiччя
Стендаль_ Червоне i чорне

 

Розмаїта і мобільна рубрикація нашого журналу, його структура і навіть поліфункціональніть обкладинок сприяють отриманню різноманітної і актуальної фахової інформації, дарує читачу інтелектуальну, естетичну та емоційну насолоду.

Основні рубрики журналу: “Фахові проблеми” (допомагає вчителю у вивченні методики викладання зарубіжної літератури); “Методика і досвід” (репрезентує розробки уроків як знаних учителів країни, так і вчителів-початківців); рубрики “Позакласні заходи”, “Літературна гра”, “Додаткове читання”, “Шкільний театр”, “Літературний гурток” та ін. допомагають вчителеві підвищити інтерес учнів до предмета “Зарубіжна література”.
У журналі успішно працює рубрика “Атестація вчителя: шлях до майстерності”, завдяки якій вчитель, готуючись до атестації, має змогу оперативно надрукувати свої найкращі розробки у нашому часописі. Також у журналі працюють для вас такі рубрики як: “Нобелівські лауреати”, “Учитель – учителеві”, “Літературознавство і школа”, “Редакційна вітальня”, “Літературні паралелі”, “Поетична сторінка”, “Уроки духовності”, “Майстер-клас” та багато інших.

Упродовж нового навчального року, вже починаючи з літніх номерів часопису, щономера працюватиме актуальна рубрика «10-й клас – на відмінно!», у якій друкуватиметься орієнтовне поурочне планування уроків зарубіжної літератури для 10 класу, розроблене вчителем-методистом Ольгою Гузь, за новою Програмою.

«ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА В ШКОЛАХ УКРАЇНИ»
Всеукраїнський науково-методичний журнал. Заснований 1996 року у місті Києві. Був першим загальнодержавним фаховим періодичним виданням, спрямованим на допомогу вчителям, методистам, філологам у викладанні та науково-методичному забезпеченні навчальної дисципліни “Зарубіжна література”. І протягом усіх цих непростих років становлення і пошуку шляхів розвитку нашого важливого предмета ми завжди були разом. За 15 років журнал згуртував навколо себе творчий редакційний колектив та потужну редакційну раду, що складається із знаних науковців та відомих методистів. Починаючи з 1996 року журнал мав назву «Зарубіжна література в навчальних закладах», а з 2005 року його було перейменовано, тепер часопис має назву «Зарубіжна література в школах України». Засновники нашого видання: видавництво “Антросвіт” і Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника. У часописі друкуються матеріали українською та російською мовами. Основна тематика: методика викладання предмета світова література у школах, гімназіях, ліцеях, ПТУ.
Упродовж 1996–2009 років журнал очолював талановитий журналіст і письменник Віктор Рогозинський котрому і належала ідея створення цього видання. З жовтня 2009 року головний редактор журналу Валентина Рогозинська. Періодичність видання: 12 номерів на рік.

Черговий номер

«ЗЛ» №7-8

Дорогі вчителі, у другій половині серпня вийде у світ спарений номер журналу «ЗЛ» №7-8 (липень-серпень)! У …

АБОНЕМЕНТ

Вітаю, дорогі освітяни! З вами Дмитро Лебедь, видавець та головний редактор журналу «Зарубіжна література в …

Бойко Людмила

Бойко Людмила БорисівнаВчитель української мови та літератури навчально-виховного об'єднання №6 м. Кропивницького Сертифікований вчитель-експерт Microsoft, тренер …

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”