в школах України

Відгук на книгу Артура Конан Дойля «Пригоди Шерлока Холмса і доктора Ватсона»

Автор: Солов’єнко Ярослав, учень 7-А класу Маньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Черкаської області.
Учитель: Северин Ольга Захарівна

Лист до друга
Привіт, Юро! Зі світової літератури нам на літні канікули задавали прочитати твір, називається «Пригоди Шерлока Холмса і доктора Ватсона» А.Конан Дойля. Це надзвичайно захоплюючий цикл детективних оповідань із одним головним героєм. У них розповідається про те, як неперевершений Шерлок Холмс разом зі своїм вірнім другом доктором Ватсоном блискуче розкриває черговий злочин, використовуючи знаменитий дедуктивний метод, який допомагає йому розплутувати найзагадковіші історії. Книга мене просто приголомшила, адже насолоджуєшся кожною главою, кожним абзацом…
Розповідь яскрава тим, що автор небайдужий у відношенні як до долі героїв, так і читачів. У класичних детективах таке зустрінеш нечасто. Люблю такі заплутані історії. Якщо ти цю книгу ще не читав, раджу, цікавий детектив!
Переконаний: твори Артура Конан Дойля приваблюють кожне нове покоління читачів перевагою сили розуму, духу, прагненням перемоги правди, справедливості і добра.
14.09.2013 р. Ярослав

Черговий номер

58281963_6115398729691_4931406545037557760_n.png

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”

24 квітня о 19.00 відбудеться вебінар Лариси Ціпов’яз
«Як це працює:
10 дієвих ключів до аналізу та інтерпретації новинок у програмі
»

Дорогі вчителі! Приходьте 24 квітня на вебінар Заслуженого вчителя України Лариси Ціпов’яз «Як це працює: 10 дієвих ключів до аналізу
та інтерпретації новинок у програмі»
Окрім сертифікату, відеозапису вебінару та презентації ведучої,
учасники отримають корисний ПОДАРУНОК: ексклюзивні матеріали для ефективної роботи з творами: Р. Баха «Чайка Джонатан Лівінгстон»
та П. Маара «Що не день, то субота», «Машина для здійснення бажань»,
а також авторські сценарії змістовних і веселих інтелектуальних ігор для 5-11 класів, які можна використати для проведення заключних уроків, позакласних заходів та під час червневої практики.

Реєструйтеся на вебінар