в школах України

Відгук на роман Д. Дефо «Робінзон Крузо»

Автор: Верхогляд Анна, учениця 6 – А класу Судилківської ЗОШ І – ІІІ ступенів Шепетівського району Хмельницької області
Вчитель. Денисюк Ольга Григорівна

Я дуже люблю читати. З творів, прочитаних влітку, мені найбільше сподобався роман Д. Дефо «Робінзон Крузо». У творі розповідається про пригоди вісімнадцятирічного Робінзона, який волею долі опинився на безлюдному острові й прожив там майже 28 років.
Основна думка твору полягає в тому, що людина може знайти вихід з різних скрутних життєвих ситуацій, якщо вона буде сильною і не буде панікувати. Автор уславлює таку людину в образі Робінзона.
Крузо сподобався мені, я уявляла, що й сама перебуваю на безлюдному острові, спостерігаю за діями Робінзона. Ось він вирощує пшеницю, ось рубає дерево для виготовлення човна, ось пече хліб, а ось рятує дикуна. Я не на жарт злякалася за героя, коли той побачив відбиток людського сліду на піску. Хто завітав до нього на берег, друзі чи вороги? Було дуже цікаво читати. Я щиро раділа, коли Робінзон повертався додому. Сміливий, винахідливий, наполегливий, він заслужив таку нагороду.
А для себе я зробила певні висновки: потрібно слухатися й поважати батьків, щоб не потрапити у будь-яку халепу, навчатися всьому, чому тільки можливо – у житті завжди знадобиться.

Черговий номер

58281963_6115398729691_4931406545037557760_n.png

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”

24 квітня о 19.00 відбудеться вебінар Лариси Ціпов’яз
«Як це працює:
10 дієвих ключів до аналізу та інтерпретації новинок у програмі
»

Дорогі вчителі! Приходьте 24 квітня на вебінар Заслуженого вчителя України Лариси Ціпов’яз «Як це працює: 10 дієвих ключів до аналізу
та інтерпретації новинок у програмі»
Окрім сертифікату, відеозапису вебінару та презентації ведучої,
учасники отримають корисний ПОДАРУНОК: ексклюзивні матеріали для ефективної роботи з творами: Р. Баха «Чайка Джонатан Лівінгстон»
та П. Маара «Що не день, то субота», «Машина для здійснення бажань»,
а також авторські сценарії змістовних і веселих інтелектуальних ігор для 5-11 класів, які можна використати для проведення заключних уроків, позакласних заходів та під час червневої практики.

Реєструйтеся на вебінар