в школах України

Відгук про прочитану книгу Ч. Діккенс «Різдвяна пісня у прозі»

Автор: Тимощук Іванни, учениця 6 – В класу Судилківської ЗОШ І – ІІІ ступенів Шепетівського району Хмельницької області
Вчитель. Денисюк Ольга Григорівна

На вулиці світить сонечко, цвітуть квіти, співають пташечки, а у моїй кімнаті морозно та сніжно. Це я читаю повість Ч. Діккенса «Різдвяна пісня у прозі».
Твір так захопив мене. що забуваєш про реальність. І це зовсім не дивно. Героїв, подібних до Скруджа, я ще не зустрічала на сторінках книг. Важко уявити про існування таких! Ніщо й ніхто, крім роботи й зиску, не цікавить його. Хіба так можна? Ні! Обов’язково має щось трапитись! І трапляється! Адже події трапляються напередодні Різдва. Спочатку до Скруджа завітав привид його колишнього компаньйона Марлея, а згодом по черзі з’являються Духи Різдва, минулого, теперішнього, майбутнього. Подорож із цими Духами часовими просторами просто не змогла не змінити скнару Скруджа на доброзичливу та добропорядну людину.
Коли була прочитана остання сторіночка твору, я ще довго не хотіла розлучатися з її героями. Твір навчив мене бути щедрою. доброю, не чинити нікому зло, не грішити. Я раджу прочитати повість усім, хто дружить із книгою.

Черговий номер

58281963_6115398729691_4931406545037557760_n.png

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”

24 квітня о 19.00 відбудеться вебінар Лариси Ціпов’яз
«Як це працює:
10 дієвих ключів до аналізу та інтерпретації новинок у програмі
»

Дорогі вчителі! Приходьте 24 квітня на вебінар Заслуженого вчителя України Лариси Ціпов’яз «Як це працює: 10 дієвих ключів до аналізу
та інтерпретації новинок у програмі»
Окрім сертифікату, відеозапису вебінару та презентації ведучої,
учасники отримають корисний ПОДАРУНОК: ексклюзивні матеріали для ефективної роботи з творами: Р. Баха «Чайка Джонатан Лівінгстон»
та П. Маара «Що не день, то субота», «Машина для здійснення бажань»,
а також авторські сценарії змістовних і веселих інтелектуальних ігор для 5-11 класів, які можна використати для проведення заключних уроків, позакласних заходів та під час червневої практики.

Реєструйтеся на вебінар