в школах України

Відгук про прочитану книгу Ч. Діккенс «Різдвяна пісня у прозі»

Автор: Тимощук Іванни, учениця 6 – В класу Судилківської ЗОШ І – ІІІ ступенів Шепетівського району Хмельницької області
Вчитель. Денисюк Ольга Григорівна

На вулиці світить сонечко, цвітуть квіти, співають пташечки, а у моїй кімнаті морозно та сніжно. Це я читаю повість Ч. Діккенса «Різдвяна пісня у прозі».
Твір так захопив мене. що забуваєш про реальність. І це зовсім не дивно. Героїв, подібних до Скруджа, я ще не зустрічала на сторінках книг. Важко уявити про існування таких! Ніщо й ніхто, крім роботи й зиску, не цікавить його. Хіба так можна? Ні! Обов’язково має щось трапитись! І трапляється! Адже події трапляються напередодні Різдва. Спочатку до Скруджа завітав привид його колишнього компаньйона Марлея, а згодом по черзі з’являються Духи Різдва, минулого, теперішнього, майбутнього. Подорож із цими Духами часовими просторами просто не змогла не змінити скнару Скруджа на доброзичливу та добропорядну людину.
Коли була прочитана остання сторіночка твору, я ще довго не хотіла розлучатися з її героями. Твір навчив мене бути щедрою. доброю, не чинити нікому зло, не грішити. Я раджу прочитати повість усім, хто дружить із книгою.

Черговий номер

Каєнко Олександр

Каєнко ОлександрУчитель-методист зарубіжної літератури Новоукраїнського НВК – гімназії «Лідер». Заслужений учитель України, відмінник освіти, лауреат …

Сич Леся

Леся СичВикладач зарубіжної літератури в Немирівському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. М.Д. Леонтовича-гімназія» та …

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”