fbpx

в школах України

Відгук про самостійно прочитаний улітку твір Роальда Дала «Матильда»

Автор: Антонюк Антон, учень 6-Б класу Костопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Рівненської області
Захоплення: кулінарія
Вчитель. Середа Марія Миколаївна

Навчаючись у четвертому класі, одного разу я побачив у руках моєї однокласниці книгу під назвою «Матильда», яку вона взяла в бібліотеці. Мені так сподобалось її кольорова палітурка, що я вирішив теж прочитати цей твір. Дні очікування ставали вічністю. Щоденно запитував Аліну, про що там іде мова, але вона лише мовчала: зберігала інтригу. І ось настав той щасливий день, коли книга потрапила до моїх рук.
Мене вразила до глибини душі історія про геніальну дівчинку Матильду, до якої нікому немає діла, проте вона сама себе виховує. Її мати, домогосподарка, так зачарована телевізором, кросвордами та іншими «важливими» справами, що забула про свою доньку. Батько продає старі машини і думає тільки про збагачення. Брат постійно ображає сестру. Дівчинка невпинно працює над собою. Вона ходить до бібліотеки з чотирьох років і читає багато книжок, вчиться готувати, прати. Коли виповнюється сім років, Матильда проситься до школи, але рідні вважають її маленькою. Все ж таки батько записує свою дитину до місцевої школи, якою керувала його клієнтка. Матильда з радістю заходить у клас, знайомиться з дітьми. Вона дивує вчительку міс Хані своїми незвичайними здібностями.
Якщо вам сподобався мій відгук і кортить прочитати твір, не гайте часу! Біжіть в бібліотеку! Матильда вже готова запропонувати вам величезну купу цікавих книг.

Черговий номер

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”