в школах України

Янкович Оксана Володимирівна

Янкович Оксана Володимирівна, вчитель вищої категорії, вчитель-методист, звання «Відмінник освіти України», нагороджена грамотою Міністерства освіти України (2004), 1971 рік народження. Кам’янець-Подільський державний педагогічний інститут ім. Огієнка, спеціальність «вчитель російської мови та літератури» (1994 рік).
Працює у Хмельницький загальноосвітній середній школі І-ІІІ ст. №24. Є постійним лектором у Хмельницькому інституті післядипломної педагогічної освіти, провожу теоретико – практичні семінари для вчителів міста та області. Маю численні публікації у фахових журналах «Зарубіжна література в школах України», «Всесвітня література в середніх навчальних закладах України», «Русская словесность в школах України». Нагороджено Дипломом І ступеня Обласної виставки педагогічних новацій та передового досвіду «Освіта Хмельниччини на шляху реформування» за посібник «Компаративістика як засіб формування полікультурної компетенції особистості» (2010) (у соавторстві з Ханчук І.Д.) та Дипломом ІІ ступеня Обласної виставки педагогічних новацій та передового досвіду за посібник «Вивчення літератури Відродження та творчості Шекспіра» (2004), Дипломом І ступеня обласного конкурсу методичних розробок, присвяченого ювілейним датам, за посібник «Фантаст із реального світу (уроки – відеоподорожі за творчістю Р. Бредбері, А. Азімова, О. Гріна та А. Екзюпері) (2010). Учні Янкович О.В. виборювали призові міста на міському та обласному етапах конкурсу-захисту наукових робіт МАН, конкурсі знавців російської мови, олімпіади з російської мови .

Черговий номер

Без имени-4

[contact-form-7 id="3827" title="Замовлення вебінарів"]

Придбання акційних журналів

Дорогі вчителі! Добігає кінця КРИЖАНИЙ розпродаж журналів «Зарубіжна література в школах України»! Встигніть придбати …

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”

22 лютого о 19.00 відбудеться вебінар Світлани Дячок
«Менеджмент в освіті,
або Як вбити двох зайців»

Який він – ефективний освітній менеджмент? Якими мають бути стратегія планування та використання інноваційних методів управління?
Дізнайтеся наскільки важлива робота в команді, мотивація та дотримання тайм-менеджменту!

Реєструйтеся на вебінар