в школах України

Янкович Оксана Володимирівна

Янкович Оксана Володимирівна, вчитель вищої категорії, вчитель-методист, звання «Відмінник освіти України», нагороджена грамотою Міністерства освіти України (2004), 1971 рік народження. Кам’янець-Подільський державний педагогічний інститут ім. Огієнка, спеціальність «вчитель російської мови та літератури» (1994 рік).
Працює у Хмельницький загальноосвітній середній школі І-ІІІ ст. №24. Є постійним лектором у Хмельницькому інституті післядипломної педагогічної освіти, провожу теоретико – практичні семінари для вчителів міста та області. Маю численні публікації у фахових журналах «Зарубіжна література в школах України», «Всесвітня література в середніх навчальних закладах України», «Русская словесность в школах України». Нагороджено Дипломом І ступеня Обласної виставки педагогічних новацій та передового досвіду «Освіта Хмельниччини на шляху реформування» за посібник «Компаративістика як засіб формування полікультурної компетенції особистості» (2010) (у соавторстві з Ханчук І.Д.) та Дипломом ІІ ступеня Обласної виставки педагогічних новацій та передового досвіду за посібник «Вивчення літератури Відродження та творчості Шекспіра» (2004), Дипломом І ступеня обласного конкурсу методичних розробок, присвяченого ювілейним датам, за посібник «Фантаст із реального світу (уроки – відеоподорожі за творчістю Р. Бредбері, А. Азімова, О. Гріна та А. Екзюпері) (2010). Учні Янкович О.В. виборювали призові міста на міському та обласному етапах конкурсу-захисту наукових робіт МАН, конкурсі знавців російської мови, олімпіади з російської мови .

Черговий номер

58281963_6115398729691_4931406545037557760_n.png

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”

24 квітня о 19.00 відбудеться вебінар Лариси Ціпов’яз
«Як це працює:
10 дієвих ключів до аналізу та інтерпретації новинок у програмі
»

Дорогі вчителі! Приходьте 24 квітня на вебінар Заслуженого вчителя України Лариси Ціпов’яз «Як це працює: 10 дієвих ключів до аналізу
та інтерпретації новинок у програмі»
Окрім сертифікату, відеозапису вебінару та презентації ведучої,
учасники отримають корисний ПОДАРУНОК: ексклюзивні матеріали для ефективної роботи з творами: Р. Баха «Чайка Джонатан Лівінгстон»
та П. Маара «Що не день, то субота», «Машина для здійснення бажань»,
а також авторські сценарії змістовних і веселих інтелектуальних ігор для 5-11 класів, які можна використати для проведення заключних уроків, позакласних заходів та під час червневої практики.

Реєструйтеся на вебінар