в школах України

АБОНЕМЕНТ

Вітаю, дорогі освітяни! З вами Дмитро Лебедь, видавець та головний редактор журналу «Зарубіжна література в школах України». Знаю, що незважаючи на літній відпочинок, ви вже почали готуватися до нового навчального року: шукаєте нові знання та намагаєтесь оволодіти цікавими методичними прийомами. У мене є інформація, яка може стати вам у пригоді!

Після завершення літніх канікул, з вересня місяця, ми розпочинаємо новий навчальний марафон. ЩОТИЖНЯ на вебінарах наші професійні ведучі будуть ділитися своїми знаннями, досвідом та фаховою майстерністю! Вони вже готують для вас низку актуальних тем, які будуть корисні методистам, вчителям-предметникам та студентам! Усі учасники вебінарів гарантовано отримають сертифікати із вказаною кількістю годин, відеозаписи заходів, презентації ведучих та подарунки від журналу.

Хочу нагадати, що 2017-2018 навчальному році журнал організував і успішно провів 24 вебінари, учасниками яких стали більше 3000 вчителів!
У цьому навчальному році буде ще більше цікавих вебінарів, які не варто пропускати! І тепер у вас з’явилася можливість придбати АБОНЕМЕНТ, який допоможе вам узяти участь у більшої кількості заходів та зекономити кошти!

Ми пропонуємо 3 варіанти абонементів.
БАЗОВИЙ – вартість 200 грн (2 вебінари + 1 БЕЗКОШТОВНО (на Ваш вибір) (звичайна вартість участі у 3 вебінарах 300 грн)
СТАНДАРТНИЙ – вартість 300 грн (3 вебінари + 2 БЕЗКОШТОВНО (на Ваш вибір) (звичайна вартість участі у 5 вебінарах 500 грн)
МАКСИМАЛЬНИЙ (кількість обмежена) – вартість 1500 грн (участь у ВСІХ вебінарах 2018–2019 н. р. + БОНУС (безкоштовний доступ до минулорічних вебінарів)

Як придбати абонемент? Надсилайте замовлення на адресу antrosvit@ukr.net для отримання рахунку. Для Вашої зручності Ви можете здійснити оплату на нашому сайті за допомогою кнопки «Онлайн оплата».
https://www.liqpay.ua/ru/checkout/card/i98162465097

Обирайте зручний та вигідний для вас варіант! Пропозиція діє до 15 вересня!

Черговий номер

Без имени-1

[contact-form-7 id="3827" title="Замовлення вебінарів"]

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”

13 березня о 19.00 відбудеться вебінар Ольги Гузь
«5 наукових, 5 методичних і
5 практичних секретів вивчення творів постмодернізму в школі
»

1.     Що потрібно знати вчителю про постмоденрізм як спосіб мислення та художній напрям розвитку світової літератури?
2.     Яку інформацію необхідно донести до учнів? Як це зробити просто і зрозуміло?
3.     Коли варто починати говорити з дітьми про явище постмодернізму?
4.     В яких творах, що вивчаються в загальноосвітній школі з 5 класу наявні ознаки постмодерністської літератури? (Постмодерністські мітки в книгах Роальда Дала, Пауля Маара, Діани Вінн Джонс, Корнелії Функе).
5.     Місце і роль творів Михайла Булгакова в передбаченні ситуації постмодернізму в історико-культурному розвитку людства.
6.     Сходинки до вивчення текстів постмодернізму в 11 класі: фентезі, театр абсурду й твори магічного реалізму як перехідний етап до виникнення літератури постмодернізму.
7.     Знакові імена й тексти літератури постмодернізму. Шкільний ракурс: Хуліо Кортасар «Менади», Милорад Павич «Скляний равлик», Даніель Пеннак «Усе для людожерів». Набір секретних засобів впливу на учнів для прочитання й осмислення творів постмодернізму.
8.     Системний аналіз роману «Дім дивних дітей» Ренсома Ріггза як постмодерністського фентезі.

Реєструйтеся на вебінар