в школах України

Педагогічний міст «Чернігів-Рівне»-2012

22-24 березня 2012 року в м. Чернігові, на базі Чернігівського ОІППО імені К.Д. Ушинського, проведено чергове засідання міжрегіональної творчої групи вчителів-словесників з проблеми «Компаративне вивчення української та світової літератур».
(більше…)

Постійні успіхи кіровоградців на Всеукраїнських конкурсах «Учитель року» в номінації «зарубіжна/світова література» давно перетворилися на традицію.
(більше…)

У тому, що МАН – це свято, упевнені усі учасники секції «Світова література», які 10 лютого 2012 року прийняли участь у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН Миколаївського територіального відділення. (більше…)

Дев’ятого грудня 2011 року у Гуманітарному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося засідання літературознавчого круглого столу. (більше…)

У грудні 2011 у ЗНЗ №29 Оболонського району м. Києва в межах загальноміського семінару учителів світової літератури „Особливості викладання світової літератури в 11 класі” учитель-методист Катерина Никифорівна Баліна провела відкритий урок на тему „Федеріко Гарсіа Лорка. Синтез у творах міфології і фольклору з поетикою модернізму”. (більше…)

10-11 листопада 2011 р. у Чернігові, на базі ОІППО імені К.Д. Ушинського проходила робота Всеукраїнської школи педагогічної майстерності (далі – Школа) за підсумками конкурсу «Учитель року – 2011» в номінаціях «Світова література», «Початкові класи», «Історія», «Німецька мова», «Образотворче мистецтво». (більше…)

21–22 жовтня 2011 р. у Прикарпатському націон. ун-ті ім. В. Стефаника відбулася організована кафедрою світової літератури (завідувач докт. філол. наук, проф. В. Г. Матвіїшин, відпов. секретар оргкомітету, канд. пед. наук, доц. А. М. Мартинець) Всеукраїнська науково-практична конференція «ІІ Султанівські читання. Актуальні проблеми викладання літератури у середній та вищій школі». (більше…)

25 вересня 2011 р. виповнилося 70 років від дня народження відомого філолога та перекладача Мирона Івановича Борецького. До цієї дати було приурочено Всеукраїнську наукову конференцію «Класична спадщина й сучасний літературний процес», яка відбулася 27-28 вересня ц.р. у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка. (більше…)

6 жовтня було оголошено ім’я лауреата Нобелівської премії 2011 року, ним став 80-річний шведський поет Томас Транстремер. (більше…)

22-25 вересня 2011 року в Запоріжжі на базі Класичного приватного університету проходила Міжнародна наукова конференція “Англійський ренесансний Парнас: В.Шекспір і його сучасники».
(більше…)

З 8 по 10 червня 2011 року Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського зустрічав освітян з усієї України на Всеукраїнській нараді завідувачів кабінетів (методистів) світової літератури інститутів післядипломної педагогічної освіти.
(більше…)

Черговий номер

Каєнко Олександр

Каєнко ОлександрУчитель-методист зарубіжної літератури Новоукраїнського НВК – гімназії «Лідер». Заслужений учитель України, відмінник освіти, лауреат …

Сич Леся

Леся СичВикладач зарубіжної літератури в Немирівському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. М.Д. Леонтовича-гімназія» та …

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”