fbpx

в школах України

ФОТОконкурс

Учнівський ФОТОконкурс  
«Ми любимо зарубіжну літературу – 2019!»

Шановні вчителі та учні! Запрошуємо вас взяти участь у творчому фотоконкурсі

«Ми любимо зарубіжну літературу – 2019!», який триватиме до 30 жовтня 2019 року!

Учасники конкурсу – учні 5-11 класів.

На конкурс приймаються світлини, які відповідають його назві та тематиці. Необхідно зробити влучні підписи під фото. Бажано також написати стислий коментар до світлини, зазначивши, чому саме було обрано той чи той кадр. Учасниками фотоконкурсу можуть бути як один учень, так і команда з однокласників разом із вчителем.

Кращі конкурсні роботи ми розміщуватимемо на сторінці Фейсбук та обкладинках часопису «Зарубіжна література в школах України».

Шановні вчителі, ви можете запропонувати своїм учням такі ідеї для фотосесії:

фотопортрет в образі літературного героя із використанням елементів костюма, відповідного інтер’єру, атрибутів обраного персонажа;

фото разом із улюбленою книжкою (на природі, в парку тощо);

фото в міській чи сільській бібліотеці, яку учень відвідує, або на фоні домашньої бібліотеки;

селфі разом із улюбленим учителем зарубіжної літератури;

під час екскурсії літературними місцями (в літературному музеї на фоні певної експозиції, біля пам’ятника (пам’ятної дошки) письменнику або поряд із пам’ятником літературному героєві; на фоні будівлі, де перебував той чи інший письменник тощо);

Увага! Учасники можуть скористатися поданими ідеями або вигадати свою, яка, за умовою конкурсу, має бути обов’язково пов’язана із його назвою!

Учасник фотоконкурсу має заповнити анкету, у якій треба вказати прізвище, ім’я, повну назву школи та клас. Шановні вчителі, не забудьте вказати своє прізвище, ім’я, по батькові, домашню адресу, контактний телефон. До листа треба додати відскановану або сфотографовану квитанцію про передплату на журнал «Зарубіжна література в школах України» на ІІ півріччя 2019 року. Передплатити журнал можна у будь-якому поштовому відділенні або он-лайн на сайті ДП ПРЕСА.
У Каталозі періодичних видань України наш передплатний індекс 90230

Надсилайте учнівські роботи на електронну адресу редакції:

antrosvit@ukr.net

Всі учасники конкурсу отримають сертифікати, вчителі – подяки, переможці – дипломи та подарунки.

Бажаємо творчого натхнення, позитивних емоцій, гарних світлин та креативних ідей! Вдалого вам літературного «фотополювання»!

Черговий номер

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”