О. Генрі «Останній листок». Втілення в образі Бермана найкращих людських рис: готовність до непоказної самопожертви та любові до ближнього. Гуманізм твору

Вам також має сподобатись...

2 Відповідей

  1. admin сказав:

    Анна-Марія Богосвятська: Дуже сподобався коспект уроку: від першого слова, кроку – і до останнього. А після прочитання притчі Бруно Ферреро навіть сльози навернулися на очі. Беззаперечно, це урок аналізу та інтерпретації: розглянуто образи героїв, символіка новели, компаративні зв’язки, є міжпредметні зв’язки.
    Презентація хоча і передає зміст уроку, та, як на мене, не підкреслює його тонких моментів відкриття, злетів, поезії.

  2. admin сказав:

    Світлана Дьячок: Методично правильно оформлений конспект уроку! Рідко зустрінеш такий!!! Безперечно, усі можливі міжпредметні зв’язки вплетено у канву уроку!!! А презентація, на мою думку, підсилює сприймання учнями нового матеріалу на тому чи іншому етапі (і не обов’язково вона повинна підкреслювати “тонкі моменти відкриття, злетів, поезії”). Тонкі моменти учні повинні “ловити” під час спілкування та обговорення ситуацій на уроці.
    До речі, варто усім звернути увагу на правильне оформлення Слайдів презентаційної роботи, що відповідають усім вимогам (передано головне, а не усе і “на купу”). Молодець, колего! Успіхів!!!

Залишити відповідь