в школах України

Відгук про прочитаний твір О.Генрі «Останній листок»

Автор: Казмірчук Діана, учениця 7 – Б класу Судилківської ЗОШ І – ІІІ ступенів Шепетівського району Хмельницької області
Вчитель. Денисюк Ольга Григорівна

За своє життя я встигла прочитати багато різних творів. Кожен із них по-своєму цікавий, про кожен можна багато говорити. Але я хочу зупинитися на творі, який прочитала цього літа. Це новела О. Генрі «Останній листок». Автор уславлює людську віру у життя, взаємодопомогу, стверджує – не за яких умов не можна втрачати надію на краще.
Події новели відбуваються у сумній, сірій квартирі, де мешкають дві подруги-художниці. Уява хворої на пневмонію дівчини пов’язує залежність її життя з листям плюща, що опадає. З останнім опалим листочком воно скінчиться. Неймовірно, жахливо! Та Джонсі справді марніє щохвилини, рахуючи листочки, які цупко тримаються гілочки.
З таким ходом справ не може миритися подруга. Сью шукає допомогу і знаходить її там, де, здавалося б, ні на що не можна сподіватися. Вчинок невдахи-художника Бермана врятував ситуацію: листочок, намальований ним на стіні будинку, не міг полетіти слідом за вітром тож й повернув Джонсі віру у те, що вона буде жити. Шкода лиш Бермана, який, застудившись під час роботи, помирає. Але, я гадаю. він буде жити у пам’яті дівчат, у шедеврі, який залишився на стіні, у свідомості читачів твору.
Новела «Останній листок» сповнила мене якимось неймовірними почуттями, не дитячими думками про своє життя. Я зрозуміла, як важливо вірити у життя, бути готовим допомогти іншим у скрутну хвилину.

Черговий номер

Без имени-2

[contact-form-7 id="3827" title="Замовлення вебінарів"]

Придбання акційних журналів

Дорогі вчителі! Добігає кінця КРИЖАНИЙ розпродаж журналів «Зарубіжна література в школах України»! Встигніть придбати …

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”

13 лютого о 19.00 відбудеться вебінар Лариси Ціпов’яз
«Мумітролінг та трохи тролінгу –
лайфхаки для ефективного уроку
»

На вебінарі Ви дізнаєтесь:
Що таке мумітролінг, у чому його чарівність і практична користь.
Пересвідчитесь у тому, що не такі страшні тролі, як їх малюють. 
Зустрінетесь з літературним тролем «рівня – Бог» Віллі Вонкою та юними здібними троленятами Кітті Рузекою й Конрадом.
Додасте у свою методичну скарбничку нові перлинки, які допоможуть весело і плідно працювати з різноманітними текстами, по-доброму тролити учнів, не ображаючи і спонукаючи до дискусій.

Реєструйтеся на вебінар
Лариси Ціпов’яз