Олександр Сергійович Пушкін

Вам також має сподобатись...

6 Відповідей

 1. admin сказав:

  Анна-Марія Богосвятська: Дана презентація і матеріали дуже вирізняються з-поміж інших робіт, надісланих на конкурс. Це великий проект, на втілення якого знадобилося, окрім натхнення, і багато сил, і багато часу. Надзвичайно цікавий урок: і за жанром, і за наповненням, за можливістю творчих учнівських завдань. Особливо вразили слайди “Презентація майбутніми режисерами кадрів до фільмів за творами О.С.Пушкіна”.
  Але ж!.. Ці матеріали не відповідають темі конкурсу: “Мультимедійна презентація на уроці аналізу та інтерпретації художнього твору”. Адже перед нами – урок-узагальнення життєвого шляху великого поета, а не аналіз його творів. Не знаю, як вирішить журі конкурсу, та все одно ці матеріали достойні бути відміченими.

 2. admin сказав:

  Юрій Гаврілченко: Не согласен,нужно внимательно прочитать презентацию, анализ художественных произведений есть, и не один. Урок не стандартный и естественно, рассматривать на уроке одно произведение великого автора было бы неинтересно. Жизненный путь поэта даёт ученикам более глубокое познание внутреннего мира поэта, а следовательно ближе подводит к пониманию его произведений. Работа отличная и заслуживает наивысшей оценки

 3. admin сказав:

  marykeiko: Действительно, у каждого свой Пушкин. В каждом классе мы узнаём о Пушкине что- то новое.Но после просмотра материалов урока и презентации я поняла, как мало мы о нём знаем. Я открыла его для себя ещё раз и совсем по-другому.Очень богатый исследовательский материал. Благодарю учителя за огромный труд.

 4. admin сказав:

  Дьячок: Справді, усе вирішуватиме журі! Проте я б звернула увагу молодих учителів на те, як методично правильно оформлено конспект уроку. Від теми та мети до домашнього завдання! На таких конспектах варто повчитися молодим спеціалістам. Люблю “повні”, “виважені”, “багаті” конспекти уроків!!!

 5. admin сказав:

  tana: Коли переглядала матеріали дослідницької роботи вчителя та учнів з теми: «О.С. Пушкін», зацікавилась повідомленням – «Дуельні пістолети». Прочитане вразило. Ніколи не знала, що і по сьогодні збереглись пістолети, якими Пушкін і Дантес стрілялись на дуелі. Куля одного з них стала смертельною для поета. Обов’язково знайду і прочитаю книгу «Пропавший дневник Пушкина». Дослідницькі матеріали дуже цікаві. Згодна з попередніми коментарями, що журі повинно звернути увагу на роботу. Ставлю оцінку «відмінно».

 6. admin сказав:

  npN3pak: Может быть, предложенная работа не совсем отвечает теме конкурса,но урок сам по себе очень интересный. Отличается от других своей нестандартностью, многогранностью. Интересная подача материала, огромная исследовательская работа, интересные игры (особенно “я стану режиссером”) – все заслуживает внимания и того, чтобы урок был оценен по достоинству.

Залишити відповідь