Про що співала скрипка. Воскресіння людської душі в оповіданні А. П. Чехова «Скрипка Ротшильда»

Вам також має сподобатись...

3 Відповідей

 1. admin сказав:

  Анна-Марія Богосвятська: Майстерний аналіз оповідання! Немовби наново перечитала, з новими акцентами. Є зв’язок з українською літературою (образ верби), з мистецтвом, звучить скрипка… Сама побудова уроку викликає захоплення і натхнення.
  А от щодо презентації… Наповнення – чудове: все систематично, конкретно. Але було б непогано, якби кожен слайд було виконано в єдиному стилі, а не змінювалися кольори і малюнок фону (це відволікає).

 2. admin сказав:

  Наталія Вихрист: Урок аналізу твору – високої кваліфікації. Цікаво на ньому і учням, і вчителю. Ви молодець.
  Щодо презентації, то згодна з Анною-Марією Богосвятською над нею треба попрацювати.

 3. admin сказав:

  Ірина Хроменко: Дуже дякую автору за майстерну розробку уроку! Логічний ретельний аналіз оповідання! Робота з текстом чітко структурована. Справді, дуже важливо на такому уроці розпочати з рефлексії – етапу “першовідкриття” твору. З’ясування вражень від прочитання оповідання налаштовує на серйозну роботу з текстом. Автор обирає тип аналізу “слідом за автором”, але комбінує його з філологічним аналізом (пошук авторських орієнтирів у словесній тканині твору). Достатньо уваги приділяється і підсумковому узагальнюючому етапу роботи з оповіданням. Дуже імпонує те, що аналіз закінчується інтерпреацією. Все пояснюється, відкривається глибинний смисл твору. Прекрасний урок! Дякую за фахове задоволення! Презентація дещо не відповідає рівню уроку. Оформлення не відповідає вимогам (різний фон слайдів, різні шрифти, естетична недовершеність). Немає стильової єдності. Це окремі слайди, деякі з яких досить привабливі. Бажаю успіхів та натхненної творчої праці автору роботи!

Залишити відповідь