в школах України

Відгук на казку Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц»

Автор: Тригубець Богдан, учень 6 – А класу Судилківської ЗОШ І – ІІІ ступенів Шепетівського району Хмельницької області
Вчитель. Денисюк Ольга Григорівна

Ви любите подорожувати? А чи доводилося вам побувати на інших планетах? Ні? Тоді вам саме час почати читати «Маленького принца» Антуана де Сент-Екзюпері.
Я влітку прочитав цю казку й зміг побувати на дивних планетах, якими мандрував Маленький принц. Чого тільки не довелося побачити? А найкращою таки виявляється планета Земля. Тільки й досі на ній живуть дивакуваті дорослі, які не відразу можуть розгледіти малюнки своїх дітей , а іноді зрозуміти самих дітей.
Маленький принц поділився зі мною своїм життєвим досвідом, вчив бути мудрим. Я завжди буду пам’ятати його поради: слідкувати за своєю планетою, дбати про тих, хто поруч, бути відповідальним, терпимим.
Твір розвинув мою увагу, я вдивляюся в нічне зоряне небо, шукаючи зірку-планету Маленького принца. Я завжди чекатиму на нову зустріч з ним.

Черговий номер

58281963_6115398729691_4931406545037557760_n.png

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”

24 квітня о 19.00 відбудеться вебінар Лариси Ціпов’яз
«Як це працює:
10 дієвих ключів до аналізу та інтерпретації новинок у програмі
»

Дорогі вчителі! Приходьте 24 квітня на вебінар Заслуженого вчителя України Лариси Ціпов’яз «Як це працює: 10 дієвих ключів до аналізу
та інтерпретації новинок у програмі»
Окрім сертифікату, відеозапису вебінару та презентації ведучої,
учасники отримають корисний ПОДАРУНОК: ексклюзивні матеріали для ефективної роботи з творами: Р. Баха «Чайка Джонатан Лівінгстон»
та П. Маара «Що не день, то субота», «Машина для здійснення бажань»,
а також авторські сценарії змістовних і веселих інтелектуальних ігор для 5-11 класів, які можна використати для проведення заключних уроків, позакласних заходів та під час червневої практики.

Реєструйтеся на вебінар