в школах України

Відгук на книгу Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц»

Автор: Іванова Діана, учениця 6 класу Рацівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Чигиринського району Черкаської області
Вчитель. Князєва Галина Павлівна

Маленький хлопчик із золотим волоссям, який живе там, на далекій планеті, і тільки інколи з’являється на Землі, як хочеться зустрітися з тобою! Ти герой моєї улюбленої книжки, яку можна назвати джерелом добра і справжньої мудрості. Як схвилювала мене чудова казка про тебе!
І всміхнешся, і засумуєш, коли читаєш книгу Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц». А головне – замислюєшся над світом людей: дітей і дорослих. На жаль, життя багатьох дорослих одноманітне, сіре, вони перестають вірити в чудо, в казку, радіти квітці, яскравому метелику. А як було б прекрасно, коли б у душі кожного дорослого бринів веселий сміх Маленького принца…»
Головний герой філософської казки чудовий, чесний хлопчик. Його основний закон: «Ти завжди відповідаєш за тих, кого приручив». Кожного ранку він, як добрий і турботливий хазяїн, порядкує на своїй планеті, викорчовує маленькі баобаби, щоб зло не перемогло добро. Саме він вчить нас не бути такими, як владолюбивий Король, як слабкий П’яничка, Честолюбець, Ділок, як недопитливий Географ.
Особливо мене схвилювали роздуми письменника про дружбу. Дружити – це завжди відчувати голос серця, приносити радість іншій людині, оберігати її, довіряти їй.
Я по-справжньому вірю, що Маленький принц повернеться на Землю, розкриє людям свої секрети, і тоді забудуться сварки, припиняться війни. Мир і злагода запанують на нашій планеті.

Черговий номер

58281963_6115398729691_4931406545037557760_n.png

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”

24 квітня о 19.00 відбудеться вебінар Лариси Ціпов’яз
«Як це працює:
10 дієвих ключів до аналізу та інтерпретації новинок у програмі
»

Дорогі вчителі! Приходьте 24 квітня на вебінар Заслуженого вчителя України Лариси Ціпов’яз «Як це працює: 10 дієвих ключів до аналізу
та інтерпретації новинок у програмі»
Окрім сертифікату, відеозапису вебінару та презентації ведучої,
учасники отримають корисний ПОДАРУНОК: ексклюзивні матеріали для ефективної роботи з творами: Р. Баха «Чайка Джонатан Лівінгстон»
та П. Маара «Що не день, то субота», «Машина для здійснення бажань»,
а також авторські сценарії змістовних і веселих інтелектуальних ігор для 5-11 класів, які можна використати для проведення заключних уроків, позакласних заходів та під час червневої практики.

Реєструйтеся на вебінар