в школах України

Відгук на книгу Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц»

Автор: Іванова Діана, учениця 6 класу Рацівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Чигиринського району Черкаської області
Вчитель. Князєва Галина Павлівна

Маленький хлопчик із золотим волоссям, який живе там, на далекій планеті, і тільки інколи з’являється на Землі, як хочеться зустрітися з тобою! Ти герой моєї улюбленої книжки, яку можна назвати джерелом добра і справжньої мудрості. Як схвилювала мене чудова казка про тебе!
І всміхнешся, і засумуєш, коли читаєш книгу Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц». А головне – замислюєшся над світом людей: дітей і дорослих. На жаль, життя багатьох дорослих одноманітне, сіре, вони перестають вірити в чудо, в казку, радіти квітці, яскравому метелику. А як було б прекрасно, коли б у душі кожного дорослого бринів веселий сміх Маленького принца…»
Головний герой філософської казки чудовий, чесний хлопчик. Його основний закон: «Ти завжди відповідаєш за тих, кого приручив». Кожного ранку він, як добрий і турботливий хазяїн, порядкує на своїй планеті, викорчовує маленькі баобаби, щоб зло не перемогло добро. Саме він вчить нас не бути такими, як владолюбивий Король, як слабкий П’яничка, Честолюбець, Ділок, як недопитливий Географ.
Особливо мене схвилювали роздуми письменника про дружбу. Дружити – це завжди відчувати голос серця, приносити радість іншій людині, оберігати її, довіряти їй.
Я по-справжньому вірю, що Маленький принц повернеться на Землю, розкриє людям свої секрети, і тоді забудуться сварки, припиняться війни. Мир і злагода запанують на нашій планеті.

Черговий номер

Без имени-2

[contact-form-7 id="3827" title="Замовлення вебінарів"]

Придбання акційних журналів

Дорогі вчителі! Добігає кінця КРИЖАНИЙ розпродаж журналів «Зарубіжна література в школах України»! Встигніть придбати …

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”

13 лютого о 19.00 відбудеться вебінар Лариси Ціпов’яз
«Мумітролінг та трохи тролінгу –
лайфхаки для ефективного уроку
»

На вебінарі Ви дізнаєтесь:
Що таке мумітролінг, у чому його чарівність і практична користь.
Пересвідчитесь у тому, що не такі страшні тролі, як їх малюють. 
Зустрінетесь з літературним тролем «рівня – Бог» Віллі Вонкою та юними здібними троленятами Кітті Рузекою й Конрадом.
Додасте у свою методичну скарбничку нові перлинки, які допоможуть весело і плідно працювати з різноманітними текстами, по-доброму тролити учнів, не ображаючи і спонукаючи до дискусій.

Реєструйтеся на вебінар
Лариси Ціпов’яз