fbpx

в школах України

Відгук на книгу Л.Керролла «Аліса в країні див»

Автор: Жабко Альона, учениця 5-го класу Рацівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Чигиринського району Черкаської області
Вчитель: Князєва Галина Павлівна

Мені дуже подобається книга Л.Керролла «Аліса в країні див». Вона дуже цікава, фантастична, з яскравими кольоровими ілюстраціями.
Коли я читала цю казку, я уявляла себе на місці Аліси, головної героїні, дивовижного твору англійського дитячого письменника. Всі події наче прокручувались у вигляді фільму у мене перед очима, а я була тією дівчинкою, з якою відбулося стільки пригод!
Прочитавши влітку цю найцікавішу, найфантастичнішу, найкращу книгу, я стала краще мислити, розбиратися в людях, більше налаштовуватися на позитив. Після знайомства з таким літературним шедевром мені захотілося читати більше і більше, щоб у мене залишилося ще більше приємних вражень і хороших спогадів.
Красива рудоволоса дівчинка, заєць, що завжди десь поспішає і дивиться на годинник навчили мене радіти життю, милуватися прекрасним, зрозуміти світ фантазії і пригод. На жаль, події, які відбувалися з героями моєї улюбленої книги, виявились лише сном. Я теж хочу, щоб мені наснився такий смішний випадок, головна героїня Аліса та всі її друзі.
Англійці кажуть: «Якщо ви не знаєте Алісу і Чеширського Кота, Капелюшника і Шаленого Зайця, ви нічого не знаєте про Англію». Я рада, що побувала в іншій країні завдяки умінню дружити з книгою. Я вважаю, що в наш вік комп’ютеризації книзі повинно відводиться достойне місце.

Черговий номер

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”